Disney Пепелашка прстен од 14к позлата со проѕирен светло син циркон
Disney Пепелашка прстен од 14к позлата со проѕирен светло син циркон
Disney Пепелашка прстен од 14к позлата со проѕирен светло син циркон
Disney Пепелашка прстен од 14к позлата со проѕирен светло син циркон
Disney Пепелашка прстен од 14к позлата со проѕирен светло син циркон
Disney Пепелашка прстен од 14к позлата со проѕирен светло син циркон

Disney Пепелашка прстен од 14к позлата со проѕирен светло син циркон

Шифра на артикал: 163059C01
Barkod: 5700303093185

Полноќ е само почеток. Подготви се за балот со прстенот за кочија на Disney Cinderella Carriage Ring, претставен со маркизно син камен во центарот. Вртените отворени облици во 14k позлата формираат маѓепсан мотив на кочија и се поврзуваат со прстенестата лента, која е поставена со блескави проѕирни кубни циркони на половина пат до лентата. Стилирај го со твоиите омилени парчиња во златни тонови или спојте го со други парчиња инспирирани од Пепелашка за изглед кој ќе блесне исто толку силно пред и по полноќ.

Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
6.045 MKD
6.045 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 52
  • 54
  • 56
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Полноќ е само почеток. Подготви се за балот со прстенот за кочија на Disney Cinderella Carriage Ring, претставен со маркизно син камен во центарот. Вртените отворени облици во 14k позлата формираат маѓепсан мотив на кочија и се поврзуваат со прстенестата лента, која е поставена со блескави проѕирни кубни циркони на половина пат до лентата. Стилирај го со твоиите омилени парчиња во златни тонови или спојте го со други парчиња инспирирани од Пепелашка за изглед кој ќе блесне исто толку силно пред и по полноќ.

Карактеристика Вредност
Категорија Впечатливи прстени
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Прослави ја хармонијата на животот со прстенот Disney The Lion King. Овој прстен со 14к...
4.680 MKD
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Внеси димензија во својот изглед кога го носиш органски обликуваниот прстен со симболот...
6.760 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Прегрни ја едноставната убавина со органски обликуваниот отворен прстен со тројна лента...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Органски обликуваниот прстен со двојна лента и третирани слатководно култивирани бисери...
8.775 MKD
Големина
52
54
Sačuvano u omiljne
Уживај во елеганцијата на нашиот прстен со третиран слатководен култивиран бисер, класи...
6.760 MKD
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Прослави го заедништвото со нашиот Duo прстен со третирани слатководни култивирани бисе...
6.760 MKD
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Однеси ја твојата обожавателка на следното ниво со блескавиот вечен прстен на Disney Mi...
6.045 MKD
Големина
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Собери богатство на древно кралство со „Game of Thrones House of the Dragon прстен“. Со...
6.045 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Нашиот прстен Infinity Knot е совршен симбол на нераскинлива врска и стилски додаток на...
3.315 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Создадете изглед инспириран од симболите за природата со овој лимитиран прстен во Pando...
8.775 MKD
Големина
50
52
54
56
58