Отворен прстен Коцкаста светкавост
Отворен прстен Коцкаста светкавост
Отворен прстен Коцкаста светкавост
Отворен прстен Коцкаста светкавост
Отворен прстен Коцкаста светкавост
Отворен прстен Коцкаста светкавост

Отворен прстен Коцкаста светкавост

Шифра на артикал: 198506C01
Barkod: 5700302841923
Како што сончевите зраци се шират и го осветлуваат целото небо, така светка и нашиот сребрен прстен со отворен дизајн и со два проѕирни циркони во форма на коцка на краевите.Разигран и впечатлив, комбинацијата од отворен дизајн и сјајно сребро му дава на прстенот современ стил кој мами погледи. Носете го самостојно или во комбинација со 2-3 прстени за индивидуален изглед.
Водич на големини
Водич на големини
0 МКД
3.835 МКД
3.835 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 50
  • 56
  • 54
  • 52
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Впечатливи прстени
Камења Циркон
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Како што сончевите зраци се шират и го осветлуваат целото небо, така светка и нашиот сребрен прстен со отворен дизајн и со два проѕирни циркони во форма на коцка на краевите.Разигран и впечатлив, комбинацијата од отворен дизајн и сјајно сребро му дава на прстенот современ стил кој мами погледи. Носете го самостојно или во комбинација со 2-3 прстени за индивидуален изглед.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Дополнете ја својата колекција на накит со светкавиот маркиз прстен со двоен шеврон. Ра...
5.785 МКД
Veličina
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Со прстенот Disney, Сината тијара на Пепелашка ќе бидете подготвени за бал. Дизајниран ...
3.835 МКД
Veličina
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Додадете му малку отменост на Вашиот изглед со прстенот Светкаво релјефно срце,инспирир...
5.785 МКД
Veličina
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Додадете му малку отменост на Вашиот изглед со прстенот Светкаво сино релјефно срце,инс...
5.785 МКД
Veličina
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Нека вее, вели овој двоен прстен Светкава снегулка. Рачно доработен од сребро 925, прст...
5.785 МКД
Veličina
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Насочете ја силата на небото со овој прстен Полумесечина со перли. Рачно доработен од с...
2.925 МКД
Veličina
50
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Оставете впечаток со овој Троен Pave прстен со шарка на змиска плетка. Инспириран од на...
6.435 МКД
Veličina
58
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Двојнa e љубовта со уникатниот симбол за бесконечност од Пандора. Иконскиот јазол се об...
1.885 МКД
Veličina
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Овој неверојатен прстен инспириран од винтиџ стилот е прстенот што ќе го чувате засеког...
4.485 МКД
Veličina
50
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Ако сакате деликатен но блескав прстен, тогаш овој безвременски сребрен прстен во форма...
4.485 МКД
Veličina
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Внесете ја во Вашиот стил моќта на цвеќето со овој цветен прстен инспириран од круни Тр...
5.785 МКД
Veličina
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Дел од Purely Pandora колекцијата, овој прстен дава илузија на три нанижани прстени, со...
5.785 МКД
Veličina
56
54
52
string(0) ""
string(0) ""