Ѓердан Блескава pavé плочка
Ѓердан Блескава pavé плочка
Ѓердан Блескава pavé плочка
Ѓердан Блескава pavé плочка
Ѓердан Блескава pavé плочка
Ѓердан Блескава pavé плочка
Ѓердан Блескава pavé плочка
Ѓердан Блескава pavé плочка

Ѓердан Блескава pavé плочка

Шифра на артикал: 390059C01
Barkod: 5700302953435

Софистициран и елегантен, овој блескав pavé ѓердан го одзема здивот. Рачно доработено во сребро, ѓерданот има блескави проѕирни коцкасти циркони и може да се прилагоди на три должини. Со комбинација од pavé и полирани плочки споени со поголеми единечни камчиња помеѓу нив, ова парче е првата трансформација на легендарната тениска Pandora белегзија во ѓердан. Ова парче ќе го промени стилот на секоја жена.

Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
Proveri dostupnost
  • 45
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Софистициран и елегантен, овој блескав pavé ѓердан го одзема здивот. Рачно доработено во сребро, ѓерданот има блескави проѕирни коцкасти циркони и може да се прилагоди на три должини. Со комбинација од pavé и полирани плочки споени со поголеми единечни камчиња помеѓу нив, ова парче е првата трансформација на легендарната тениска Pandora белегзија во ѓердан. Ова парче ќе го промени стилот на секоја жена.

Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани со приврзоци
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Подобри го својот стил со нашиот ѓердан од третиран слатководен култивиран бисер и мони...
10.660 MKD
Sačuvano u omiljne
Блескај како да не постои утре со нашиот Station ѓердан со синџир со третирани слатково...
16.965 MKD
Sačuvano u omiljne
Подобри го својот стил со нашиот ѓердан со третиран слатководен култивиран бисер од наш...
8.775 MKD
Sačuvano u omiljne
Подобри го својот изглед со нашиот ѓердан со третиран слатководен култивиран бисер и pa...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Подобри го својот стил со синџирот на Pandora со pavé склоп. Изработен од сребро, ова с...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
БидИ олицетворение на елеганцијата со ѓерданот со тројно срце со синџир Station од наша...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Со каналирање на безвременската елеганција, Блескавиот ѓердан со приврзок Round Halo од...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Изразете ја длабочината на вашата љубов со блескав ѓердан од срце Halo. Овој елегантен ...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Среќно ги следи храбрите со Disney x Pandora Disney со кочија ѓердан на Пепелашка. Среб...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи симбол на љубовта со ѓерданотTriple Stone Heart Collier. Деликатните, светкави кам...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Прослави ја небесната магија со ѓердан Месечина и дрво на животот кое се врти . Овој с...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Заблескај со ѓерданот „Сјајна месечина и ѕвездена колиер“, со небесни мотиви на Месечин...
4.680 MKD