Ѓердан Mum pavé
Ѓердан Mum pavé
Ѓердан Mum pavé
Ѓердан Mum pavé
Ѓердан Mum pavé
Ѓердан Mum pavé
Ѓердан Mum pavé
Ѓердан Mum pavé

Ѓердан Mum pavé

Шифра на артикал: 392589C01
Barkod: 5700303040127.00
Прославете ја посебната врска со мама со нашиот ѓердан Mum pavé. Изработено од сребро, ова симболично парче го содржи курзивниот збор „Мама“ со средна буква во форма на срце и три штрасови. Во центарот на ланчето кое се носи околу вратот, ова парче е посветено на сите мајчински фигури кои го сочинуваат нашиот живот. Ѓерданот има лизгачка спојка за прилагодување на должината. Подарете го ова посебно парче за да ве потсети колку ви значи мајката и таа ќе ја чувствува љубовта во текот на целата година.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
4.485 MKD
4.485 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 45
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Прославете ја посебната врска со мама со нашиот ѓердан Mum pavé. Изработено од сребро, ова симболично парче го содржи курзивниот збор „Мама“ со средна буква во форма на срце и три штрасови. Во центарот на ланчето кое се носи околу вратот, ова парче е посветено на сите мајчински фигури кои го сочинуваат нашиот живот. Ѓерданот има лизгачка спојка за прилагодување на должината. Подарете го ова посебно парче за да ве потсети колку ви значи мајката и таа ќе ја чувствува љубовта во текот на целата година.
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани со приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Семејство и пријатели
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Привлечете внимание со нашиот ѓердан со блескав хербариумски круг и кластер привезок. И...
5.135 MKD
Sačuvano u omiljne
9.685 MKD
Sačuvano u omiljne
8.385 MKD
Sačuvano u omiljne
Надополни г твоите секојдневни комбинации со правоаголен блескав ореол ѓердан. Рачно до...
5.135 MKD
Sačuvano u omiljne
Истакни што е тоа што секој од нас го прави уникатен со овој ѓердан од блескава снегулк...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашите класични елементи на дизајнот на Pandora Signature го затворија кругот. Доработе...
6.435 MKD
Sačuvano u omiljne
Покажи го твојот уникатен стил со рачно доработениот приврзок и ѓердан со логото Pandor...
5.135 MKD
Sačuvano u omiljne
9.685 MKD
Sačuvano u omiljne
Ѓердан со светкав кружен и коцкаст приврзок е неминовно парче кое може да се носи со го...
5.135 MKD
Sačuvano u omiljne
Креирај ѕвездена приказна со ѓерданот Pavé асиметрична ѕвезда. Рачно доработен од сребр...
5.135 MKD
Sačuvano u omiljne
Изрази се со ѓерданот со приврзок Двоен круг. Овој сребрен ѓердан го красат два круга к...
5.135 MKD
Sačuvano u omiljne
Благодарение на овој ѓердан Заоблено златно срце, сите погледи ќе бидат свртени кон Вас...
6.435 MKD