Ѓердан сјајна бесконечнст
Ѓердан сјајна бесконечнст
Ѓердан сјајна бесконечнст
Ѓердан сјајна бесконечнст
Ѓердан сјајна бесконечнст
Ѓердан сјајна бесконечнст
Ѓердан сјајна бесконечнст
Ѓердан сјајна бесконечнст

Ѓердан сјајна бесконечнст

Шифра на артикал: 368821C01
Barkod: 5700303040134.00
Обележете ја вашата љубов до бесконечност и пошироко со блескаво бесконечно ланче. Со приврзок со фиксен симбол на бесконечност, ова парче позлатено од 14 k ја симболизира силата на нераскинливите врски и служи како потсетник на љубовта за оние кои ви значат најмногу. Симболот се карактеризира со камења долж горниот раб на мотивот, како и лизгачка затворачка што ви овозможува да ја прилагодите должината на ланчето околу вратот. Носете го за да покажете колку ја цените личноста што ја сакате или подарете ја на некој близок до вашето срце.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
8.775 MKD
8.775 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 50
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Обележете ја вашата љубов до бесконечност и пошироко со блескаво бесконечно ланче. Со приврзок со фиксен симбол на бесконечност, ова парче позлатено од 14 k ја симболизира силата на нераскинливите врски и служи како потсетник на љубовта за оние кои ви значат најмногу. Симболот се карактеризира со камења долж горниот раб на мотивот, како и лизгачка затворачка што ви овозможува да ја прилагодите должината на ланчето околу вратот. Носете го за да покажете колку ја цените личноста што ја сакате или подарете ја на некој близок до вашето срце.
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани со приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Симболи и бои
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Одбери структурален стил кога го носиш органски обликуваниот ѓердан со приврзок. Заобле...
8.775 MKD
Sačuvano u omiljne
Класиката добива освежување со органски обликуваниот ѓердан околу врат со pave круг и с...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Спои ја љубовта со природата со органски обликуваниот ѓердан со приврзок Срце. Извиткан...
10.140 MKD
Sačuvano u omiljne
Повторно дефинирај ја природната убавина со висечкиот ѓердан со третиран слатководно ку...
12.220 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбери структурален стил кога го носиш органски обликуваниот ѓердан со Т-плочка Кругови...
8.775 MKD
Sačuvano u omiljne
Класиката добива свеж пресврт со органски обликуваниот тркалезен ѓердан со приврзок со ...
13.520 MKD
Sačuvano u omiljne
Подобри го својот стил со нашиот ѓердан со третиран слатководен култивиран бисер и мони...
13.585 MKD
Sačuvano u omiljne
Подигни го својот стил на повисоко ниво со нашиот ѓердан со третиран слатководен култив...
12.220 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи симбол на љубовта со шерданот Triple Stone Heart Collier. Деликатните, блескави ка...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбери сјај инспириран од природата со ѓерданот од белескав хербариумски кластери. Со б...
12.220 MKD
Sačuvano u omiljne
Изрази го твојот личен стил со Pandora Signature Pavé & Hearts Circle ѓердан. Изработен...
12.220 MKD