Органски обликуван ѓердан со приврзок Срце
Органски обликуван ѓердан со приврзок Срце
Органски обликуван ѓердан со приврзок Срце
Органски обликуван ѓердан со приврзок Срце
Органски обликуван ѓердан со приврзок Срце
Органски обликуван ѓердан со приврзок Срце

Органски обликуван ѓердан со приврзок Срце

Шифра на артикал: 363272C00
Barkod: 5700303127361
Спои ја љубовта со природата со органски обликуваниот ѓердан со приврзок Срце. Извитканата жица со 14к позлата со различна дебелина, изработена со филигран техника, го создава органското срце со несовршен облик. Ѓерданот е подеслив и има две јамки на врвот што ти овозможува да се играш со тоа како приврзокот срце да виси (под агол или право). Носи го овој елегантен ѓердан соло за минималистички стил или нанижи го со другите стилови од стерлинг сребро за монохромски изглед.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
10.140 MKD
10.140 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 70
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Спои ја љубовта со природата со органски обликуваниот ѓердан со приврзок Срце. Извитканата жица со 14к позлата со различна дебелина, изработена со филигран техника, го создава органското срце со несовршен облик. Ѓерданот е подеслив и има две јамки на врвот што ти овозможува да се играш со тоа како приврзокот срце да виси (под агол или право). Носи го овој елегантен ѓердан соло за минималистички стил или нанижи го со другите стилови од стерлинг сребро за монохромски изглед.
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани со приврзоци
Колекција Essence колекција
За приврзоци да
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Одбери структурален стил кога го носиш органски обликуваниот ѓердан со приврзок. Заобле...
8.775 MKD
Sačuvano u omiljne
Класиката добива освежување со органски обликуваниот ѓердан околу врат со pave круг и с...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Повторно дефинирај ја природната убавина со висечкиот ѓердан со третиран слатководно ку...
12.220 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбери структурален стил кога го носиш органски обликуваниот ѓердан со Т-плочка Кругови...
8.775 MKD
Sačuvano u omiljne
Класиката добива свеж пресврт со органски обликуваниот тркалезен ѓердан со приврзок со ...
13.520 MKD
Sačuvano u omiljne
Подобри го својот стил со нашиот ѓердан со третиран слатководен култивиран бисер и мони...
13.585 MKD
Sačuvano u omiljne
Подигни го својот стил на повисоко ниво со нашиот ѓердан со третиран слатководен култив...
12.220 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи симбол на љубовта со шерданот Triple Stone Heart Collier. Деликатните, блескави ка...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбери сјај инспириран од природата со ѓерданот од белескав хербариумски кластери. Со б...
12.220 MKD
Sačuvano u omiljne
Изрази го твојот личен стил со Pandora Signature Pavé & Hearts Circle ѓердан. Изработен...
12.220 MKD
Sačuvano u omiljne
Обележете ја вашата љубов до бесконечност и пошироко со блескаво бесконечно ланче. Со п...
8.775 MKD