Ѓердан со третиран слатководен и култивиран бисер
Ѓердан со третиран слатководен и култивиран бисер
Ѓердан со третиран слатководен и култивиран бисер
Ѓердан со третиран слатководен и култивиран бисер
Ѓердан со третиран слатководен и култивиран бисер
Ѓердан со третиран слатководен и култивиран бисер

Ѓердан со третиран слатководен и култивиран бисер

Шифра на артикал: 363167C01
Barkod: 5700303110776
Подигни го својот стил на повисоко ниво со нашиот ѓердан со третиран слатководен култивиран бисер од нашата колекција Pandora Timeless. Oва парче со 14k позлата има прилагодлив синџир со приврзок од луминесцентен третиран слатководен култивиран бисер. Прозирниот кубен циркон покрај закопчувањето дава допир на сјај. Овој ѓердан претставува комбинација на класично и современо, што го прави совршен избор и за секојдневни и за специјални прилики. Имај во предвид дека секој третиран сладководен култивиран бисер е единствен и може да се разликува по големина и боја; кај овој материјал може да дојде до нормално абење. Нашите слатководни култивирани бисери се третирани со избелување и подобрување на сјајот.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини

Производот не е компатибилен со останатите колекции.

0 MKD
12.220 MKD
12.220 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 45
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Подигни го својот стил на повисоко ниво со нашиот ѓердан со третиран слатководен култивиран бисер од нашата колекција Pandora Timeless. Oва парче со 14k позлата има прилагодлив синџир со приврзок од луминесцентен третиран слатководен култивиран бисер. Прозирниот кубен циркон покрај закопчувањето дава допир на сјај. Овој ѓердан претставува комбинација на класично и современо, што го прави совршен избор и за секојдневни и за специјални прилики. Имај во предвид дека секој третиран сладководен култивиран бисер е единствен и може да се разликува по големина и боја; кај овој материјал може да дојде до нормално абење. Нашите слатководни култивирани бисери се третирани со избелување и подобрување на сјајот.
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани со приврзоци
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Одбери структурален стил кога го носиш органски обликуваниот ѓердан со приврзок. Заобле...
8.775 MKD
Sačuvano u omiljne
Класиката добива освежување со органски обликуваниот ѓердан околу врат со pave круг и с...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Повторно дефинирај ја природната убавина со висечкиот ѓердан со третиран слатководно ку...
12.220 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбери структурален стил кога го носиш органски обликуваниот ѓердан со Т-плочка Кругови...
8.775 MKD
Sačuvano u omiljne
Класиката добива свеж пресврт со органски обликуваниот тркалезен ѓердан со приврзок со ...
13.520 MKD
Sačuvano u omiljne
Подобри го својот стил со нашиот ѓердан со третиран слатководен култивиран бисер и мони...
13.585 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи симбол на љубовта со шерданот Triple Stone Heart Collier. Деликатните, блескави ка...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбери сјај инспириран од природата со ѓерданот од белескав хербариумски кластери. Со б...
12.220 MKD
Sačuvano u omiljne
Изрази го твојот личен стил со Pandora Signature Pavé & Hearts Circle ѓердан. Изработен...
8.554 MKD
Заштеда 30%
12.220 MKD
Sačuvano u omiljne
Обележете ја вашата љубов до бесконечност и пошироко со блескаво бесконечно ланче. Со п...
8.775 MKD
Sačuvano u omiljne
Засилете го сјајот со Pavé ѓерданот Pandora Timeless. Ова разноврсно парче се одликува ...
10.140 MKD