Ѓердан срце со три камчиња
Ѓердан срце со три камчиња
Ѓердан срце со три камчиња
Ѓердан срце со три камчиња
Ѓердан срце со три камчиња
Ѓердан срце со три камчиња
Ѓердан срце со три камчиња
Ѓердан срце со три камчиња
Ѓердан срце со три камчиња
Ѓердан срце со три камчиња

Ѓердан срце со три камчиња

Шифра на артикал: 363014C01
Barkod: 5700303079134
Носи симбол на љубовта со шерданот Triple Stone Heart Collier. Деликатните, блескави камења на овој ѓердан од 14 к позлата ја земаат својата инспирација од вечната љубов. Новиот дизајн Pandora Timeless распоредува три тркалезни камења со брилијантно сечење во елегантен и префинет стил во облик на срце. Без разлика дали сакаш да го носиш сам за суптилен сјај или да го обложите со други стилови, овој ѓердан со срце ќе ја осветли секоја просторија.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
Proveri dostupnost
  • 45
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Ѓердан со срце од 14k позлата со проѕирни кубни циркони
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани со приврзоци
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Изрази го твојот личен стил со Pandora Signature Pavé & Hearts Circle ѓердан. Изработен...
11.635 MKD
Sačuvano u omiljne
Обележете ја вашата љубов до бесконечност и пошироко со блескаво бесконечно ланче. Со п...
8.385 MKD
Sačuvano u omiljne
Засилете го сјајот со Pavé ѓерданот Pandora Timeless. Ова разноврсно парче се одликува ...
9.685 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот ѓердан со pavé ѕвезда која паѓа од 14k позлата  што ќе додаде топол ...
9.685 MKD