Органски обликуван ѓердан со приврзок
Органски обликуван ѓердан со приврзок
Органски обликуван ѓердан со приврзок
Органски обликуван ѓердан со приврзок

Органски обликуван ѓердан со приврзок

Шифра на артикал: 363316C00
Barkod: 5700303127323
Одбери структурален стил кога го носиш органски обликуваниот ѓердан со приврзок. Заоблената жица со 14к позлата со намерно променлива ширина го формира обликот на солза со краевите што се преклопуваат на врвот. Ѓерданот е подеслив, а приврзокот во облик на капка слободно се лизга и не може да се одвои. Потполни го својот секојдневен изглед со овој ѓердан со топли тонови, нежен и лесен. Тој, исто така ќе служи како потсетник дека природата по дизајнот е прекрасна и несовршена.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
8.775 MKD
8.775 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 50
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Одбери структурален стил кога го носиш органски обликуваниот ѓердан со приврзок. Заоблената жица со 14к позлата со намерно променлива ширина го формира обликот на солза со краевите што се преклопуваат на врвот. Ѓерданот е подеслив, а приврзокот во облик на капка слободно се лизга и не може да се одвои. Потполни го својот секојдневен изглед со овој ѓердан со топли тонови, нежен и лесен. Тој, исто така ќе служи како потсетник дека природата по дизајнот е прекрасна и несовршена.
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани со приврзоци
Колекција Essence колекција
За приврзоци да
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Класиката добива освежување со органски обликуваниот ѓердан околу врат со pave круг и с...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Спои ја љубовта со природата со органски обликуваниот ѓердан со приврзок Срце. Извиткан...
10.140 MKD
Sačuvano u omiljne
Повторно дефинирај ја природната убавина со висечкиот ѓердан со третиран слатководно ку...
12.220 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбери структурален стил кога го носиш органски обликуваниот ѓердан со Т-плочка Кругови...
8.775 MKD
Sačuvano u omiljne
Класиката добива свеж пресврт со органски обликуваниот тркалезен ѓердан со приврзок со ...
13.520 MKD
Sačuvano u omiljne
Подобри го својот стил со нашиот ѓердан со третиран слатководен култивиран бисер и мони...
13.585 MKD
Sačuvano u omiljne
Подигни го својот стил на повисоко ниво со нашиот ѓердан со третиран слатководен култив...
12.220 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи симбол на љубовта со шерданот Triple Stone Heart Collier. Деликатните, блескави ка...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбери сјај инспириран од природата со ѓерданот од белескав хербариумски кластери. Со б...
12.220 MKD
Sačuvano u omiljne
Изрази го твојот личен стил со Pandora Signature Pavé & Hearts Circle ѓердан. Изработен...
12.220 MKD
Sačuvano u omiljne
Обележете ја вашата љубов до бесконечност и пошироко со блескаво бесконечно ланче. Со п...
8.775 MKD