Ѓердан со третирани слатководни култивирани бисери и бисери
Ѓердан со третирани слатководни култивирани бисери и бисери
Ѓердан со третирани слатководни култивирани бисери и бисери
Ѓердан со третирани слатководни култивирани бисери и бисери
Ѓердан со третирани слатководни култивирани бисери и бисери
Ѓердан со третирани слатководни култивирани бисери и бисери

Ѓердан со третирани слатководни култивирани бисери и бисери

Шифра на артикал: 363176C01
Barkod: 5700303110844
Подобри го својот стил со нашиот ѓердан со третиран слатководен култивиран бисер и мониста. Ѓерданот е обложен со 14 к позлата , а меѓу монистата се наоѓа и блескаво белиот третиран слатководен култивиран бисер. Мотивот со бисер и мониста, со прилагодливи должини, додава допир на модерна елеганција на секоја облека. Овој ѓердан со мониста е безвременски додаток на твојата колекција накит, совршен за подарување или подобрување на твојот секојдневен изглед. Имај во предвид дека секој третиран сладководен култивиран бисер е единствен и може да се разликува по големина и боја; кај овој материјал може да дојде до нормално абење. Нашите слатководни култивирани бисери се третирани со избелување и подобрување на сјајот.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини

Производот не е компатибилен со останатите колекции.

0 MKD
13.585 MKD
13.585 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 45
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Подобри го својот стил со нашиот ѓердан со третиран слатководен култивиран бисер и мониста. Ѓерданот е обложен со 14 к позлата , а меѓу монистата се наоѓа и блескаво белиот третиран слатководен култивиран бисер. Мотивот со бисер и мониста, со прилагодливи должини, додава допир на модерна елеганција на секоја облека. Овој ѓердан со мониста е безвременски додаток на твојата колекција накит, совршен за подарување или подобрување на твојот секојдневен изглед. Имај во предвид дека секој третиран сладководен култивиран бисер е единствен и може да се разликува по големина и боја; кај овој материјал може да дојде до нормално абење. Нашите слатководни култивирани бисери се третирани со избелување и подобрување на сјајот.
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани со приврзоци
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Комбинација на камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Одбери структурален стил кога го носиш органски обликуваниот ѓердан со приврзок. Заобле...
8.775 MKD
Sačuvano u omiljne
Класиката добива освежување со органски обликуваниот ѓердан околу врат со pave круг и с...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Спои ја љубовта со природата со органски обликуваниот ѓердан со приврзок Срце. Извиткан...
10.140 MKD
Sačuvano u omiljne
Повторно дефинирај ја природната убавина со висечкиот ѓердан со третиран слатководно ку...
12.220 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбери структурален стил кога го носиш органски обликуваниот ѓердан со Т-плочка Кругови...
8.775 MKD
Sačuvano u omiljne
Класиката добива свеж пресврт со органски обликуваниот тркалезен ѓердан со приврзок со ...
13.520 MKD
Sačuvano u omiljne
Подигни го својот стил на повисоко ниво со нашиот ѓердан со третиран слатководен култив...
12.220 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи симбол на љубовта со шерданот Triple Stone Heart Collier. Деликатните, блескави ка...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбери сјај инспириран од природата со ѓерданот од белескав хербариумски кластери. Со б...
12.220 MKD
Sačuvano u omiljne
Изрази го твојот личен стил со Pandora Signature Pavé & Hearts Circle ѓердан. Изработен...
12.220 MKD
Sačuvano u omiljne
Обележете ја вашата љубов до бесконечност и пошироко со блескаво бесконечно ланче. Со п...
8.775 MKD