Game of Thrones ѓердан
Game of Thrones ѓердан
Game of Thrones ѓердан
Game of Thrones ѓердан
Game of Thrones ѓердан
Game of Thrones ѓердан
Game of Thrones ѓердан
Game of Thrones ѓердан
Game of Thrones ѓердан
Game of Thrones ѓердан

Game of Thrones ѓердан

Шифра на артикал: 392967C01
Barkod: 5700303075693
Соочи се со елементите со Game of Thrones ѓердан. Направен од сребро, овој ѓердан со прилагодлива должина прикажува змеј од „Игра на тронови“ свиткан со раширени крилја и опашка обвиткана околу црвен вештачки кристал. Уште еден црвен кристал светка од крајот на ѓерданот. Носи го овој привезок од змеј како симбол на големите и моќни мистерии на светот - и измислени и реални.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
6.760 MKD
6.760 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 45
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Соочи се со елементите со Game of Thrones ѓердан. Направен од сребро, овој ѓердан со прилагодлива должина прикажува змеј од „Игра на тронови“ свиткан со раширени крилја и опашка обвиткана околу црвен вештачки кристал. Уште еден црвен кристал светка од крајот на ѓерданот. Носи го овој привезок од змеј како симбол на големите и моќни мистерии на светот - и измислени и реални.
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани со приврзоци
Колекција Game of Thrones колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Кристал

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Класиката добива освежување со органски обликуваниот ѓердан околу врат со pave круг и с...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Спои ја љубовта со природата со органски обликуваниот ѓердан со приврзок Срце. Извиткан...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Подобри го својот стил со нашиот ѓердан од третиран слатководен култивиран бисер и мони...
10.660 MKD
Sačuvano u omiljne
Блескај како да не постои утре со нашиот Station ѓердан со синџир со третирани слатково...
16.965 MKD
Sačuvano u omiljne
Подобри го својот стил со нашиот ѓердан со третиран слатководен култивиран бисер од наш...
8.775 MKD
Sačuvano u omiljne
Подобри го својот изглед со нашиот ѓердан со третиран слатководен култивиран бисер и pa...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Подобри го својот стил со синџирот на Pandora со pavé склоп. Изработен од сребро, ова с...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
БидИ олицетворение на елеганцијата со ѓерданот со тројно срце со синџир Station од наша...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Со каналирање на безвременската елеганција, Блескавиот ѓердан со приврзок Round Halo од...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Изразете ја длабочината на вашата љубов со блескав ѓердан од срце Halo. Овој елегантен ...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Кажете што е во вашето срце со блескаво рачно напишана љубовна огрлица. Овој сребрен ѓе...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Среќно ги следи храбрите со Disney x Pandora Disney со кочија ѓердан на Пепелашка. Среб...
6.760 MKD