Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Висечки двоен привезок Испреплетени срца
Висечки двоен привезок Испреплетени срца
Висечки двоен привезок Испреплетени срца
Висечки двоен привезок Испреплетени срца
Висечки двоен привезок Испреплетени срца
Висечки двоен привезок Испреплетени срца
Висечки двоен привезок Испреплетени срца
Висечки двоен привезок Испреплетени срца
Висечки двоен привезок Испреплетени срца
Висечки двоен привезок Испреплетени срца

Висечки двоен привезок Испреплетени срца

Шифра на артикал: 781062C01
Barkod: 5700302972689
Овој двоен висечки привезок од Intertwined Hearts е совршено парче накит што ќе ја осветли вашата белегзија со љубов. Со изгравирана порака „Те сакам безусловно“, овој приврзок од колекцијата Pandora Moments е рачно изработен во сребрена и розова позлата во 14k розе позлата и украсен со проѕирни карирани циркони со две срца кои се спојуваат и претставуваат вечна љубов.
0 МКД
3.835 МКД
3.835 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Овој двоен висечки привезок од Intertwined Hearts е совршено парче накит што ќе ја осветли вашата белегзија со љубов. Со изгравирана порака „Те сакам безусловно“, овој приврзок од колекцијата Pandora Moments е рачно изработен во сребрена и розова позлата во 14k розе позлата и украсен со проѕирни карирани циркони со две срца кои се спојуваат и претставуваат вечна љубов.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Љубов
Компатибилност Pandora Moments
Метал Сребро и Rose
Метал дополнителен опис сребро и 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Инспириран од уникатната убавина на секоја школка и океан во океанот, овој троен приврз...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 781490C01
Прославете го новиот член во семејството со висечки приврзокот Цуцла. Самата цуцла е на...
4.225 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 781020C01
Зајакнете ја љубовта кон вашата мајка со двоен висечки привезок Испреплетени бесконечни...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 780797C01
Моќен симбол на нераскинлива љубов, висечкиот привезок Семејство засекогаш има два испр...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 780072C01
Рашири ги крилјата и полетај со Pandora Club приврзокот за оваа година. Универзален сим...
4.940 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 780087C01
Овој висечки приврзок Двоен Катанец во срце е украсен со малечко катанче, инспирирано о...
3.835 МКД