Приврзок Disney Winnie the Pooh Bear
Приврзок Disney Winnie the Pooh Bear
Приврзок Disney Winnie the Pooh Bear
Приврзок Disney Winnie the Pooh Bear
Приврзок Disney Winnie the Pooh Bear
Приврзок Disney Winnie the Pooh Bear
Приврзок Disney Winnie the Pooh Bear
Приврзок Disney Winnie the Pooh Bear
Приврзок Disney Winnie the Pooh Bear
Приврзок Disney Winnie the Pooh Bear

Приврзок Disney Winnie the Pooh Bear

Шифра на артикал: 762212C01
Barkod: 5700302997231
Време е за нешто слатко! Приврзокот од Disney Winnie the Pooh со 14 к позлата го прикажува саканиот Winnie the Pooh како седи со крената шепа подготвен да јаде вкусен мед. Прекрасната мечка носи маица обоена во црвен емајл, а црните детали со емајл го истакнуваат неговиот весел израз. Додај ги Winnie the Pooh и пријателите на твојата белегзија или држач за приврзок и повторно разбуди ги омилените спомени поминати со пријателите.
Proveri dostupnost
 • NSZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Време е за нешто слатко! Приврзокот од Disney Winnie the Pooh со 14 к позлата го прикажува саканиот Winnie the Pooh како седи со крената шепа подготвен да јаде вкусен мед. Прекрасната мечка носи маица обоена во црвен емајл, а црните детали со емајл го истакнуваат неговиот весел израз. Додај ги Winnie the Pooh и пријателите на твојата белегзија или држач за приврзок и повторно разбуди ги омилените спомени поминати со пријателите.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Емајл
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 763376C01
Носи го симболот на храброста кога го носиш приврзокот Disney The Lion King Simba. Напр...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Забавувај се секој ден со двојната кочија и привезокот на Disney. Инспириран од приказн...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 762956C01
Носи ги твоите омилени со приврзокна Disney Mickey Mouse и Minnie Mouse Crescent Moon C...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Излези од твојата школка со нашиот приврзок на Disney The Little Mermaid Enchanted Shel...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Прослави го 30-тиот роденден на Аладин на Disney со колекцијата Disney x Pandora. Овој...
6.045 MKD