Приврзок срце Love You Family
Приврзок срце Love You Family
Приврзок срце Love You Family
Приврзок срце Love You Family
Приврзок срце Love You Family
Приврзок срце Love You Family
Приврзок срце Love You Family
Приврзок срце Love You Family
Приврзок срце Love You Family
Приврзок срце Love You Family

Приврзок срце Love You Family

Шифра на артикал: 782326C00
Barkod: 5700303013862
Покажи ја твојата благодарност за најмилите луѓе во вашиот живот со приврзокот со срце Love You Family. Изработено од сребро, на ова парче во облик на срце на двете страни е изгравиран зборот „Family“ филигрански. Мал привезок во форма на срце 14 k розе позлато му дава емотивен шмек на парчето, додека на двете страни се изгравирани зборовите „Love you“. Прекрасен подарок за член на семејството или значаен симбол за твојот накит кој секогаш ќе биде со твоите најблиски.
Proveri dostupnost
  • NSZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Покажи ја твојата благодарност за најмилите луѓе во вашиот живот со приврзокот со срце Love You Family. Изработено од сребро, на ова парче во облик на срце на двете страни е изгравиран зборот „Family“ филигрански. Мал привезок во форма на срце 14 k розе позлато му дава емотивен шмек на парчето, додека на двете страни се изгравирани зборовите „Love you“. Прекрасен подарок за член на семејството или значаен симбол за твојот накит кој секогаш ќе биде со твоите најблиски.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
Метал Сребро и Rose
Метал дополнителен опис сребро и 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Отклучи ја тајната љубовна порака со двобојниот привезок со катанец со ротирачко срце. ...
4.225 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 782976C01
Ова е сезоната за двобојниот Дедо Мраз со балон со топол воздух приврзок. Изработен од ...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Нека бијат камбаните за среќната двојка! Висечки двоен привезок Свадбените ѕвона во две...
4.225 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 782653C01
Двобојниот шуплив привезок „Мама и срце“ е посветен на сите фантастични мајки во нашите...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Прославете ги генерациите на љубовта со двобојниот делив семеен привезок, со три дела о...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 782572C01
Додади повеќе значење на твојот стил со нашиот висечки троен приврзок двобојно виножито...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Отклучи ја љубовта спрема себе си со нашиот висечки приврзок клуч и лизгачко срце со ра...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 782505C00
Сподели љубов со помош на нашиот привезок Двобоен катанец и разделиво срце. Рачно дораб...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволете ѕвездите да ве водат со овој романтичен привезок од 14k розе позлато, со ком...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 782244C00
Љубовта е двобојна во овој приврзок посветен на семејството и радоста што ја носи. Збор...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 780797C01
Моќен симбол на нераскинлива љубов, висечкиот привезок Семејство засекогаш има два испр...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 780072C01
Рашири ги крилјата и полетај со Pandora Club приврзокот за оваа година. Универзален сим...
4.940 MKD