Висечки приврзок Божиќна имела
Висечки приврзок Божиќна имела
Висечки приврзок Божиќна имела
Висечки приврзок Божиќна имела
Висечки приврзок Божиќна имела
Висечки приврзок Божиќна имела
Висечки приврзок Божиќна имела
Висечки приврзок Божиќна имела
Висечки приврзок Божиќна имела
Висечки приврзок Божиќна имела

Висечки приврзок Божиќна имела

Шифра на артикал: 799229C01
Barkod: 5700302900538
Посакајте ѝ среќни празници на саканата личност со висечкиот приврзок Божиќна имела. Рачно доработен од сребро 925, овој приврзок има отворен висечки дел со имела украсен со зелени каменчиња и поставен е на алката под агол. Другиот диск има рачно нанесен светкав зелен емајл и изгравирана порака „Meet me under the mistletoe“. Алката ја краси пораката „Christmas wishes“. Надополнет со мала панделка на врвот, овој приврзок е идеален подарок за Вашата сакана и за ширење љубов во текот на оваа празнична сезона.
0 МКД
3.185 МКД
3.185 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Камења Кристал
Колекција Убави спомени
Материјал Емајл
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Посакајте ѝ среќни празници на саканата личност со висечкиот приврзок Божиќна имела. Рачно доработен од сребро 925, овој приврзок има отворен висечки дел со имела украсен со зелени каменчиња и поставен е на алката под агол. Другиот диск има рачно нанесен светкав зелен емајл и изгравирана порака „Meet me under the mistletoe“. Алката ја краси пораката „Christmas wishes“. Надополнет со мала панделка на врвот, овој приврзок е идеален подарок за Вашата сакана и за ширење љубов во текот на оваа празнична сезона.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете малку забава во празничната сезона со приврзокот Disney, Плутон со божиќен пода...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се да бидете маѓепсани од висечкиот приврзок Disney, Магичниот момент на Пеп...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Земете си со себе верен сопатник со висечкиот приврзок Disney, Пепелашка, глувчето Гас....
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
За врската што многу Ви значи - висечки приврзок Двобојно семејно дрво во срце. Рачно д...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Прославете ја силата на љубовта со висечкиот приврзок Панделка и љубовно срце. Парчето ...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Докажете дека Вашата љубов нема граници со висечкиот приврзок Сино ноќно небо, полумесе...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Одадете му чест на ноќното небо со висечкиот приврзок Заспиена месечина и ѕвезди. Рачно...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Дочекајте ги празниците со висечкиот приврзок Светкава снегулка во круг. Рачно доработе...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
2.925 МКД
string(0) ""
string(0) ""