Висечки приврзок Панделка и љубовно срце
Висечки приврзок Панделка и љубовно срце
Висечки приврзок Панделка и љубовно срце
Висечки приврзок Панделка и љубовно срце
Висечки приврзок Панделка и љубовно срце
Висечки приврзок Панделка и љубовно срце
Висечки приврзок Панделка и љубовно срце
Висечки приврзок Панделка и љубовно срце
Висечки приврзок Панделка и љубовно срце
Висечки приврзок Панделка и љубовно срце

Висечки приврзок Панделка и љубовно срце

Шифра на артикал: 799221C01
Barkod: 5700302900477
Прославете ја силата на љубовта со висечкиот приврзок Панделка и љубовно срце. Парчето накит е рачно доработено од сребро 925, а го красат висечка панделка украсена со проѕирни светкави каменчиња и рамен диск во форма на срце со изгравирана порака „The gift of love“. Алката ја краси низа светкави каменчиња. Изненадете ја саканата личност со овој приврзок кој е впечатлив додаток на секоја Pandora Moments белегзија.
0 МКД
3.185 МКД
3.185 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Камења Циркон
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Прославете ја силата на љубовта со висечкиот приврзок Панделка и љубовно срце. Парчето накит е рачно доработено од сребро 925, а го красат висечка панделка украсена со проѕирни светкави каменчиња и рамен диск во форма на срце со изгравирана порака „The gift of love“. Алката ја краси низа светкави каменчиња. Изненадете ја саканата личност со овој приврзок кој е впечатлив додаток на секоја Pandora Moments белегзија.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Внесете малку забава во празничната сезона со приврзокот Disney, Плутон со божиќен пода...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се да бидете маѓепсани од висечкиот приврзок Disney, Магичниот момент на Пеп...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Земете си со себе верен сопатник со висечкиот приврзок Disney, Пепелашка, глувчето Гас....
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
За врската што многу Ви значи - висечки приврзок Двобојно семејно дрво во срце. Рачно д...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Посакајте ѝ среќни празници на саканата личност со висечкиот приврзок Божиќна имела. Ра...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Докажете дека Вашата љубов нема граници со висечкиот приврзок Сино ноќно небо, полумесе...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Одадете му чест на ноќното небо со висечкиот приврзок Заспиена месечина и ѕвезди. Рачно...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Дочекајте ги празниците со висечкиот приврзок Светкава снегулка во круг. Рачно доработе...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
3.185 МКД
string(0) ""
string(0) ""