Висечки приврзок Ретро касета
Висечки приврзок Ретро касета
Висечки приврзок Ретро касета
Висечки приврзок Ретро касета
Висечки приврзок Ретро касета
Висечки приврзок Ретро касета
Висечки приврзок Ретро касета
Висечки приврзок Ретро касета
Висечки приврзок Ретро касета
Висечки приврзок Ретро касета

Висечки приврзок Ретро касета

Шифра на артикал: 799295C01
Barkod: 5700302908251
Подарете го звукот на вашата љубовна приказна во форма на висечкиот приврзок Ретро касета. Рачно доработен од сребро, овој приврзок има касета со изрезбани делови која виси од тенка алка во облик на срце. Касетата има мало срце од рачно нанесен емајл со роза и изгравирано срце и монограм со Pandora O круната. Зборовите „Our love songs“ и „Mixtape“ се исто така изгравирани на приврзокот. Инспирирајте ја вашата љубов да го носи овој приврзок како симбол за Вашата посебна врска.
0 МКД
2.535 МКД
2.535 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Камења Без камења
Колекција Убави спомени
Материјал Емајл
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Подарете го звукот на вашата љубовна приказна во форма на висечкиот приврзок Ретро касета. Рачно доработен од сребро, овој приврзок има касета со изрезбани делови која виси од тенка алка во облик на срце. Касетата има мало срце од рачно нанесен емајл со роза и изгравирано срце и монограм со Pandora O круната. Зборовите „Our love songs“ и „Mixtape“ се исто така изгравирани на приврзокот. Инспирирајте ја вашата љубов да го носи овој приврзок како симбол за Вашата посебна врска.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Внесете малку боја во својата колекција со висечкиот приврзок Светкав двоен зелен диск....
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Подарете ѝ го на љубовта на Вашиот живот висечкиот приврзок Ротирачка планета. Рачно до...
7.085 МКД
Sačuvano u omiljne
Откријте го посебниот приврзок за својата најдобра пријателка - Пријатели засекогаш. Ра...
1.885 МКД
Sačuvano u omiljne
Висечкиот приврзок Сродни души секогаш и засекогаш подарете го на љубовта на Вашиот жив...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Со висечкиот приврзок Роза докажете дека Вашата љубов нема граници. Рачно доработен од ...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Имајте го висечкиот приврзок Pandora Club 2021 Ангелски крилја и срце. Рачно доработен ...
4.940 МКД
Sačuvano u omiljne
Обележете ја вистинската љубов со висечкиот приврзок Disney Мики и Мини Маус љубов и ба...
4.225 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете малку боја во својата колекција со висечкиот приврзок Светкав двоен светлосин д...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Пратете љубовна порака со висечкиот приврзок Срце и роза. Рачно доработен од сребро и P...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете боја во својата колекција на приврзоци со висечкиот приврзок Светкав двоен црве...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете малку забава во празничната сезона со приврзокот Disney, Плутон со божиќен пода...
3.835 МКД
string(0) ""
string(0) ""