Висечки приврзок Ангел во снежна топка
Висечки приврзок Ангел во снежна топка
Висечки приврзок Ангел во снежна топка
Висечки приврзок Ангел во снежна топка
Висечки приврзок Ангел во снежна топка
Висечки приврзок Ангел во снежна топка
Висечки приврзок Ангел во снежна топка
Висечки приврзок Ангел во снежна топка
Висечки приврзок Ангел во снежна топка
Висечки приврзок Ангел во снежна топка

Висечки приврзок Ангел во снежна топка

Шифра на артикал: 790027C01
Barkod: 5700302952704
Носи со себе ангел чувар со висечкиот приврзок Ангел во снежна топка. Рачно доработен од сребро, висечкиот приврзок има проѕирна топка од мурано стакло исполнета со светки и изгравирана порака "Love Peace Joy" кое ќе те потсетува на вистинското значење на Божиќ. Во топката има снежен ангел со тело и крилја во форма на срце од кое зрачи љубов. Ова е прекрасен подарок и додаток на секоја комбинација.
0 МКД
3.835 МКД
3.835 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Носи со себе ангел чувар со висечкиот приврзок Ангел во снежна топка. Рачно доработен од сребро, висечкиот приврзок има проѕирна топка од мурано стакло исполнета со светки и изгравирана порака "Love Peace Joy" кое ќе те потсетува на вистинското значење на Божиќ. Во топката има снежен ангел со тело и крилја во форма на срце од кое зрачи љубов. Ова е прекрасен подарок и додаток на секоја комбинација.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Камења Циркон
Колекција Pandora Moments
Материјал Стакло
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Истражи ги чудата на галаксијата со висечкиот приврзок Астронаут во галаксијата. На ово...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Фати го божиќниот сон со овој двоен висечки приврзок Дедо Мраз на месечината. Дизајнот ...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Овој игрив висечки приврзок Човек од ѓумбир ќе ти го украде срцето. Рачно доработен од ...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
Внеси малку ноќна магија во твојот дневен стил со двојниот приврзок Дрво, галаксија и м...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Носи блескав приказ на твојата личност со двојниот висечки приврзок Зголемена ѕвезда. О...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Поддржи ги младите луѓе со приврзокот боички Соништа за иднината кој е направен за иниц...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Покажи ја својата храброст со висечкиот приврзок Pandora кругови. Овој приврзок со Pand...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Привлекувај погледи со висечкиот приврзок Светкав делфин. Симболи на дипломатија, среќа...
2.795 МКД
Sačuvano u omiljne
Кажи му на некој дека е целиот твој свет со висечкиот приврзок Син глобус. Синиот крист...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Збогати ја својата колекција со фасцинантен подводен пријател со висечкиот приврзок Рип...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Висечкиот приврзок Палма и кокоси ќе ти ја донесе летната топлина и ќе ти ги разбуди сп...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Директно од големото платно, висечкиот приврзок Филмска клапа е подготвен за крупен кад...
2.275 МКД