Висечки приврзок Семејство, ротирачки глобус во облик на срце
Висечки приврзок Семејство, ротирачки глобус во облик на срце
Висечки приврзок Семејство, ротирачки глобус во облик на срце
Висечки приврзок Семејство, ротирачки глобус во облик на срце
Висечки приврзок Семејство, ротирачки глобус во облик на срце
Висечки приврзок Семејство, ротирачки глобус во облик на срце
Висечки приврзок Семејство, ротирачки глобус во облик на срце
Висечки приврзок Семејство, ротирачки глобус во облик на срце
Висечки приврзок Семејство, ротирачки глобус во облик на срце
Висечки приврзок Семејство, ротирачки глобус во облик на срце
Висечки приврзок Семејство, ротирачки глобус во облик на срце
Висечки приврзок Семејство, ротирачки глобус во облик на срце

Висечки приврзок Семејство, ротирачки глобус во облик на срце

Шифра на артикал: 792240C01
Barkod: 5700302997316
Прослави ги сите луѓе кои го опкружуваат твојот свет со семејниот приврзок глобус со ротирачко срце.Ова богато детално парче содржи глобус во облик на срце украсен со затемнет емајл кој се ротира за да открие порака од другата страна: „My family my friends my world„. Комбинирај ги со други парчиња инспирирани од семејството за да ги задржиш твоите сакани покрај себе.
Proveri dostupnost
  • NSZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Прослави ги сите луѓе кои го опкружуваат твојот свет со семејниот приврзок глобус со ротирачко срце.Ова богато детално парче содржи глобус во облик на срце украсен со затемнет емајл кој се ротира за да открие порака од другата страна: „My family my friends my world„. Комбинирај ги со други парчиња инспирирани од семејството за да ги задржиш твоите сакани покрај себе.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Семејство и пријатели
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Емајл
Камења Без камења
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Еден за сонувачи и истражувачи. Висечки привезок од три дела Камера, срце и компас ќе г...
3.575 MKD
Sačuvano u omiljne
Домот е чувство кое го носите со себе - прашајте го нашиот мал рак. Приврзокот од рак ...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Преобрази се во најдобрата верзија од себе со висечкиот привезок Blue Butterfly Murano...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Покажи ја мудроста на океанот со нашиот приврзок од медуза што ја менува бојата. Овој р...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Ова е пасош за земјата на соништата - приврзок со преклопен пасош. Изработен од сребро,...
2.535 MKD
Sačuvano u omiljne
„Носете ја вашата поддршка за UNICEF во приврзокот од семејно стебло од сино Murano ста...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој приврзок е посветен на сите сопственици на кучиња! Носете симбол на вашата љубов к...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Оддајте му почит на вашето семејство со семејното стебло Розе и привезок од срце. Овој ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзок полн со значење ја симболизира нераскинливата врска помеѓу мајката и ќерката. ...
4.225 MKD
Sačuvano u omiljne
Елегантен подарок за мајка која сака бисерни тонови. Висечки двоен приврзок Бисерно бел...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Откриј ја љубовната страна преку нашиот двоен висечки привезок Ѓаволско срце. Овој двое...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Инспириран од катанците кои љубовните парови ги заклучуваат на мостовите низ целиот све...
4.225 MKD