Висечки приврзок Мајка и Ќерка
Висечки приврзок Мајка и Ќерка
Висечки приврзок Мајка и Ќерка
Висечки приврзок Мајка и Ќерка
Висечки приврзок Мајка и Ќерка
Висечки приврзок Мајка и Ќерка
Висечки приврзок Мајка и Ќерка
Висечки приврзок Мајка и Ќерка
Висечки приврзок Мајка и Ќерка
Висечки приврзок Мајка и Ќерка

Висечки приврзок Мајка и Ќерка

Шифра на артикал: 792643C01
Barkod: 5700303039848.00
Приврзок полн со значење ја симболизира нераскинливата врска помеѓу мајката и ќерката. Поделениот привезок Mother & Daughter се состои од два сребрени приврзоци кои се вклопуваат заедно за да создадат форма на поделено срце, со проѕирна кубна цирконија во центарот и исечено срце на задната страна. На едната половина од приврзокот е изгравиран зборот „МАЈКА“, а на другата половина е изгравиран „ЌЕРКА“, така што и двајцата можете да носите по една половина за да ве потсети дека љубовта што ја делите е секогаш тука, дури и кога сте разделени - секогаш со себе да носиш парченце од срцето .

0 MKD
4.485 MKD
4.485 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Приврзок полн со значење ја симболизира нераскинливата врска помеѓу мајката и ќерката. Поделениот привезок Mother & Daughter се состои од два сребрени приврзоци кои се вклопуваат заедно за да создадат форма на поделено срце, со проѕирна кубна цирконија во центарот и исечено срце на задната страна. На едната половина од приврзокот е изгравиран зборот „МАЈКА“, а на другата половина е изгравиран „ЌЕРКА“, така што и двајцата можете да носите по една половина за да ве потсети дека љубовта што ја делите е секогаш тука, дури и кога сте разделени - секогаш со себе да носиш парченце од срцето .
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Семејство и пријатели
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Висечки двоен приврзок Семејна љубов нуди посебен начин да ги држите блиску. Сребрен пр...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот приврзок плишано мече е направен од ѕвездена прашина и љубов. Овој екстра-специ...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Заблескај силно оваа сезона со приврзок блескава елка . Долови ја вистинската магија на...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Додади празничен сјај на твојот накит со приврзокот со опалесцентен снежен човек. Потсе...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Блескавите сини камења и емајлот се здружуваат во приврзокот на вртење на висната блеск...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Jingle низ празниците со Божиќниот приврзок „Dangle Sleigh 2023“. Изгравирано на заднио...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Почувствувај ја празничната магија со волшебниот божиќен приврзок ирвас. Овој сребрен ...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Прифати го празничниот дух со приврзок со двоен Candy Cane Heart Christmas Dangle прив...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот приврзоксо блескави разделливи ангелски крилја подигнува и инспирира. Дизајниран...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Посегни по небото со Синиот Murano Стаклен Балон приврзок. Овој сребрен приврзок се фок...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Покажи го твојот љубовен опсег до бесконечност и пошироко со Sparkling Infinity Dangle ...
1.885 MKD
Sačuvano u omiljne
Држи ја среќата блиску со приврзокот со тролиста детелина, срце и потковица. Овој сребр...
3.835 MKD