Висечки тростран приврзок Двобојно небо
Висечки тростран приврзок Двобојно небо
Висечки тростран приврзок Двобојно небо
Висечки тростран приврзок Двобојно небо
Висечки тростран приврзок Двобојно небо
Висечки тростран приврзок Двобојно небо
Висечки тростран приврзок Двобојно небо
Висечки тростран приврзок Двобојно небо
Висечки тростран приврзок Двобојно небо
Висечки тростран приврзок Двобојно небо

Висечки тростран приврзок Двобојно небо

Шифра на артикал: 762676C01
Barkod: 5700303046792.00
Донеси трошка небесна магија во твоите комбинации на накит со тројниот привезок Bicolor Sky. Овој приврзок спојува три небесни симболи: мотив на сонце од 14 к позата со блескави камења и микромонисти, сребрена ѕвезда со чисто pavé и сребрена полумесечина со темно сини камења. Тој го носи како симбол на рамнотежа и хармонија во космичкиот танц на вселената и она што е скриено во нас.
0 MKD
4.680 MKD
4.680 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Донеси трошка небесна магија во твоите комбинации на накит со тројниот привезок Bicolor Sky. Овој приврзок спојува три небесни симболи: мотив на сонце од 14 к позата со блескави камења и микромонисти, сребрена ѕвезда со чисто pavé и сребрена полумесечина со темно сини камења. Тој го носи како симбол на рамнотежа и хармонија во космичкиот танц на вселената и она што е скриено во нас.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Природа и небесни тела
Компатибилност Pandora Moments
Метал Сребро и Shine
Метал дополнителен опис Сребро и 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Комбинација на камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Нова година, нова мантра. Pandora клуб 2024 привезок со пеперутка е инспириран од симбо...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Имај твое сопствено слетување на Месечината со двобојниот приврзок со клуч и месечина. ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Покажи им дека ти значат светот со двобојниот приврзок на Pandora Splittable Friendshi...
4.940 MKD
Sačuvano u omiljne
На секој му треба малку среќа во својот живот и нашиот двотонски приврзок со потковица ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи го приврзокот Двобојно деливо сонце и месечина чии симболи ќе ве водат и инспирира...
4.030 MKD