Двоен висечки приврзок Подвижен мајмун
Двоен висечки приврзок Подвижен мајмун
Двоен висечки приврзок Подвижен мајмун
Двоен висечки приврзок Подвижен мајмун
Двоен висечки приврзок Подвижен мајмун
Двоен висечки приврзок Подвижен мајмун
Двоен висечки приврзок Подвижен мајмун
Двоен висечки приврзок Подвижен мајмун

Двоен висечки приврзок Подвижен мајмун

Шифра на артикал: 763343C01
Barkod: 5700303126463
Осветли го својот изглед со помош на двобоен висечки приврзок Подвижен мајмун. Суштество познато по својата радост и палавост, мајмунот го инспирирал дизајнот на овој приврзок во две бои. Насмеаниот мајмун од чисто сребро виси наопаку држејќи ја бананата со 14к позлата, со чисто камче што светка од неговиот папок и две црни камчиња кои ги формираат очите. Неговата опашка, нозете и рацете се подвижни, што придонесува за разиграност на приврзокот. Носи го како потсетник да се насмевнеш и да ја прифатиш забавата во животот.
0 MKD
4.030 MKD
4.030 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Осветли го својот изглед со помош на двобоен висечки приврзок Подвижен мајмун. Суштество познато по својата радост и палавост, мајмунот го инспирирал дизајнот на овој приврзок во две бои. Насмеаниот мајмун од чисто сребро виси наопаку држејќи ја бананата со 14к позлата, со чисто камче што светка од неговиот папок и две црни камчиња кои ги формираат очите. Неговата опашка, нозете и рацете се подвижни, што придонесува за разиграност на приврзокот. Носи го како потсетник да се насмевнеш и да ја прифатиш забавата во животот.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Животни и миленици
Компатибилност Pandora Moments
Метал Сребро и Shine
Метал дополнителен опис Сребро и 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Комбинација на камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Носи го висечкиот приврзок Велосипед со двобојни ротирачки тркала како симбол на свеж в...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Нова година, нова мантра. Pandora клуб 2024 привезок со пеперутка е инспириран од симбо...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Покажи им дека ти значат светот со двобојниот приврзок на Pandora Splittable Friendshi...
4.940 MKD
Sačuvano u omiljne
На секој му треба малку среќа во својот живот и нашиот двотонски приврзок со потковица ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи го приврзокот Двобојно деливо сонце и месечина чии симболи ќе ве водат и инспирира...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Донеси трошка небесна магија во твоите комбинации на накит со тројниот привезок Bicolor...
4.680 MKD