Висечки приврзок Велосипед со двобојни ротирачки тркала
Висечки приврзок Велосипед со двобојни ротирачки тркала
Висечки приврзок Велосипед со двобојни ротирачки тркала
Висечки приврзок Велосипед со двобојни ротирачки тркала
Висечки приврзок Велосипед со двобојни ротирачки тркала
Висечки приврзок Велосипед со двобојни ротирачки тркала
Висечки приврзок Велосипед со двобојни ротирачки тркала
Висечки приврзок Велосипед со двобојни ротирачки тркала
Висечки приврзок Велосипед со двобојни ротирачки тркала
Висечки приврзок Велосипед со двобојни ротирачки тркала

Висечки приврзок Велосипед со двобојни ротирачки тркала

Шифра на артикал: 763354C01
Barkod: 5700303126616
Носи го висечкиот приврзок Велосипед со двобојни ротирачки тркала како симбол на свеж воздух и слобода. Овој двобоен приврзок содржи намалена верзија на велосипед со реалистични детали како што се седиштето, рачката, педалите, светлото, тркалата и гумите. Над сѐ, тркалата всушност можат да се вртат. Без оглед дали ова го додаваш во сопствената колекција или го даруваш на саканата личност, овој приврзок со велосипед ги канализира слободните авантури коишто можеш да ги пронајдеш додека истражуваш на велосипедот.
0 MKD
4.030 MKD
4.030 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Носи го висечкиот приврзок Велосипед со двобојни ротирачки тркала како симбол на свеж воздух и слобода. Овој двобоен приврзок содржи намалена верзија на велосипед со реалистични детали како што се седиштето, рачката, педалите, светлото, тркалата и гумите. Над сѐ, тркалата всушност можат да се вртат. Без оглед дали ова го додаваш во сопствената колекција или го даруваш на саканата личност, овој приврзок со велосипед ги канализира слободните авантури коишто можеш да ги пронајдеш додека истражуваш на велосипедот.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Патувања и хобија
Компатибилност Pandora Moments
Метал Сребро и Shine
Метал дополнителен опис Сребро и 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Осветли го својот изглед со помош на двобоен висечки приврзок Подвижен мајмун. Суштеств...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Нова година, нова мантра. Pandora клуб 2024 привезок со пеперутка е инспириран од симбо...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Покажи им дека ти значат светот со двобојниот приврзок на Pandora Splittable Friendshi...
4.940 MKD
Sačuvano u omiljne
На секој му треба малку среќа во својот живот и нашиот двотонски приврзок со потковица ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи го приврзокот Двобојно деливо сонце и месечина чии симболи ќе ве водат и инспирира...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Донеси трошка небесна магија во твоите комбинации на накит со тројниот привезок Bicolor...
4.680 MKD