Висечки приврзок Двобојни деливи сонце и мецечина
Висечки приврзок Двобојни деливи сонце и мецечина
Висечки приврзок Двобојни деливи сонце и мецечина
Висечки приврзок Двобојни деливи сонце и мецечина
Висечки приврзок Двобојни деливи сонце и мецечина
Висечки приврзок Двобојни деливи сонце и мецечина
Висечки приврзок Двобојни деливи сонце и мецечина
Висечки приврзок Двобојни деливи сонце и мецечина
Висечки приврзок Двобојни деливи сонце и мецечина
Висечки приврзок Двобојни деливи сонце и мецечина

Висечки приврзок Двобојни деливи сонце и мецечина

Шифра на артикал: 762678C01
Barkod: 5700303046808.00
Носи го приврзокот Двобојно деливо сонце и месечина чии симболи ќе ве водат и инспирираат. Овој делив привезок ги комбинира античките симболи на сонцето и месечината и јин и јанг, кои заедно претставуваат рамнотежа, хармонија и меѓусебна поврзаност. Приврзокот со симболи јанг од 14 к позлата, има мотив на подигнато сонце со исечени зраци и изгравирана порака „Сјај светло“, додека сребрениот јин приврзок има мотив на месечината опкружен со блескаво сина емајл и пораката „Сонувајте големо“ е врежана на обратно. Споделете го со некој кој ви дава рамнотежа или носете ги двете парчиња како симбол на внатрешната хармонија и универзумот на потенцијал што лежи во вас.
0 MKD
4.030 MKD
4.030 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Носи го приврзокот Двобојно деливо сонце и месечина чии симболи ќе ве водат и инспирираат. Овој делив привезок ги комбинира античките симболи на сонцето и месечината и јин и јанг, кои заедно претставуваат рамнотежа, хармонија и меѓусебна поврзаност. Приврзокот со симболи јанг од 14 к позлата, има мотив на подигнато сонце со исечени зраци и изгравирана порака „Сјај светло“, додека сребрениот јин приврзок има мотив на месечината опкружен со блескаво сина емајл и пораката „Сонувајте големо“ е врежана на обратно. Споделете го со некој кој ви дава рамнотежа или носете ги двете парчиња како симбол на внатрешната хармонија и универзумот на потенцијал што лежи во вас.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Природа и небесни тела
Компатибилност Pandora Moments
Метал Сребро и Shine
Метал дополнителен опис Сребро и 14k позлата
Материјал Емајл
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Носи го висечкиот приврзок Велосипед со двобојни ротирачки тркала како симбол на свеж в...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Осветли го својот изглед со помош на двобоен висечки приврзок Подвижен мајмун. Суштеств...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Нова година, нова мантра. Pandora клуб 2024 привезок со пеперутка е инспириран од симбо...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Имај твое сопствено слетување на Месечината со двобојниот приврзок со клуч и месечина. ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Покажи им дека ти значат светот со двобојниот приврзок на Pandora Splittable Friendshi...
4.940 MKD
Sačuvano u omiljne
На секој му треба малку среќа во својот живот и нашиот двотонски приврзок со потковица ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Донеси трошка небесна магија во твоите комбинации на накит со тројниот привезок Bicolor...
4.680 MKD