Троен Висечки приврзок пријателство
Троен Висечки приврзок пријателство
Троен Висечки приврзок пријателство
Троен Висечки приврзок пријателство
Троен Висечки приврзок пријателство
Троен Висечки приврзок пријателство
Троен Висечки приврзок пријателство
Троен Висечки приврзок пријателство
Троен Висечки приврзок пријателство
Троен Висечки приврзок пријателство

Троен Висечки приврзок пријателство

Шифра на артикал: 762722C00
Barkod: 5700303059105
Покажи им дека ти значат светот со двобојниот приврзок на Pandora Splittable Friendship Triple Dangle. Ништо не ги кажува најдобрите пријатели засекогаш, како да им подариш на твоите најдобри пријатели еден дел од приврзокот што може да се подели. Изгравиран со пораките „Пријатели доживотно“, „Вистински пријател“ и „Секогаш тука за тебе“ на секое од срцата, приврзокот за пријателство со тројно нишање е изработен во сребро . Двете парчиња се рамни од едната и куполести од другата страна, така што кога ќе се постават заедно, создаваат 3D форма на срце. Тешко е да се најдат одлични пријатели, затоа прославете ги вашите со посебен накит за пријателство што ја претставува вашата врска.
0 MKD
4.940 MKD
4.940 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Покажи им дека ти значат светот со двобојниот приврзок на Pandora Splittable Friendship Triple Dangle. Ништо не ги кажува најдобрите пријатели засекогаш, како да им подариш на твоите најдобри пријатели еден дел од приврзокот што може да се подели. Изгравиран со пораките „Пријатели доживотно“, „Вистински пријател“ и „Секогаш тука за тебе“ на секое од срцата, приврзокот за пријателство со тројно нишање е изработен во сребро . Двете парчиња се рамни од едната и куполести од другата страна, така што кога ќе се постават заедно, создаваат 3D форма на срце. Тешко е да се најдат одлични пријатели, затоа прославете ги вашите со посебен накит за пријателство што ја претставува вашата врска.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Семејство и пријатели
Компатибилност Pandora Moments
Метал Сребро и Shine
Метал дополнителен опис Сребро и 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Нова година, нова мантра. Pandora клуб 2024 привезок со пеперутка е инспириран од симбо...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Имај твое сопствено слетување на Месечината со двобојниот приврзок со клуч и месечина. ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
На секој му треба малку среќа во својот живот и нашиот двотонски приврзок со потковица ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи го приврзокот Двобојно деливо сонце и месечина чии симболи ќе ве водат и инспирира...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Донеси трошка небесна магија во твоите комбинации на накит со тројниот привезок Bicolor...
4.680 MKD