Висечки приврзок двобоен Клуч и месечина
Висечки приврзок двобоен Клуч и месечина
Висечки приврзок двобоен Клуч и месечина
Висечки приврзок двобоен Клуч и месечина
Висечки приврзок двобоен Клуч и месечина
Висечки приврзок двобоен Клуч и месечина
Висечки приврзок двобоен Клуч и месечина
Висечки приврзок двобоен Клуч и месечина
Висечки приврзок двобоен Клуч и месечина
Висечки приврзок двобоен Клуч и месечина

Висечки приврзок двобоен Клуч и месечина

Шифра на артикал: 762985C01
Barkod: 5700303079042
Имај твое сопствено слетување на Месечината со двобојниот приврзок со клуч и месечина. Изработен од розов сет на опал во облик на месечина, создаден во лабораторија, овој приврзок поттикнува бескрајно сонување. Клуч од 14 к позалта врвот на Месечината, нудејќи прекрасен контраст: извонреден додаток на вашата колекција на привезоци. Со гравирање „Верувај во себе“ на задната страна, носете го овој приврзок самостојно или во комбинација со другите секојдневни омилени.
0 MKD
3.835 MKD
3.835 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Висечки приврзок Месечина и клуч од 14k позлата со проѕирни кубни циркони и розов опал создаден во лабораторија
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Природа и небесни тела
Компатибилност Pandora Moments
Метал Сребро и Shine
Метал дополнителен опис Сребро и 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Комбинација на камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Покажи им дека ти значат светот со двобојниот приврзок на Pandora Splittable Friendshi...
4.940 MKD
Sačuvano u omiljne
На секој му треба малку среќа во својот живот и нашиот двотонски приврзок со потковица ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи го приврзокот Двобојно деливо сонце и месечина чии симболи ќе ве водат и инспирира...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Донеси трошка небесна магија во твоите комбинации на накит со тројниот привезок Bicolor...
4.485 MKD