Мини висечки приврзок Pandora ME пеперутка
Мини висечки приврзок Pandora ME пеперутка
Мини висечки приврзок Pandora ME пеперутка
Мини висечки приврзок Pandora ME пеперутка
Мини висечки приврзок Pandora ME пеперутка
Мини висечки приврзок Pandora ME пеперутка
Мини висечки приврзок Pandora ME пеперутка
Мини висечки приврзок Pandora ME пеперутка
Мини висечки приврзок Pandora ME пеперутка
Мини висечки приврзок Pandora ME пеперутка

Мини висечки приврзок Pandora ME пеперутка

Шифра на артикал: 792690C01
Barkod: 5700303046921.00
Нашиот мини привезок Pandora ME Butterfly е наменет да ве потсети секогаш да бидете слободни да бидете тоа што сте. Сребрените шупливи крилја се акцентирани со блескав кружен брилијантен пресечен кристал во центарот на пеперутката. Кариката е дизајнирана да се комбинира со конектори за стилизирање Pandora ME кои се отвораат и се закопчуваат. Тој го носи овој симбол на слободата како знак на неговиот независен дух.

0 MKD
1.235 MKD
1.235 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Нашиот мини привезок Pandora ME Butterfly е наменет да ве потсети секогаш да бидете слободни да бидете тоа што сте. Сребрените шупливи крилја се акцентирани со блескав кружен брилијантен пресечен кристал во центарот на пеперутката. Кариката е дизајнирана да се комбинира со конектори за стилизирање Pandora ME кои се отвораат и се закопчуваат. Тој го носи овој симбол на слободата како знак на неговиот независен дух.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora ME
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Нашиот сребрен мини привезок Pandora ME со Фатима е изработен од сребро и украсен со цр...
1.235 MKD
Sačuvano u omiljne
Посакај желба со нашиот мини привезок Pandora ME Wishbone. Потсетувајќи на традицијата ...
1.235 MKD
Sačuvano u omiljne
Pandora ME Mini Pendant светкав јин и јанг покажува дека спротивностите се привлекуваат...
1.625 MKD
Sačuvano u omiljne
Уживај во животот максимално со твојот мини привезок Pandora ME Skull. Изработен од сре...
1.235 MKD
Sačuvano u omiljne
Препушти се на чувствата со мини висечкиот приврзок Скршено срце од Pandora ME. Од едн...
1.625 MKD
Sačuvano u omiljne
Направи нови комбинации со овој мини висечки приврзок Pandora ME Кул банана кој ќе ги о...
618 MKD
Sačuvano u omiljne
Пренеси ги твоите омилени емоџи од тастатурата на твојот накит со мини висечкиот приврз...
1.365 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашата Pandora ME колекција е рачно-доработена од сребро од одржливи извори кое е внима...
1.235 MKD