Мини висечки приврзок Pandora ME Светкав јин и јанг
Мини висечки приврзок Pandora ME Светкав јин и јанг
Мини висечки приврзок Pandora ME Светкав јин и јанг
Мини висечки приврзок Pandora ME Светкав јин и јанг
Мини висечки приврзок Pandora ME Светкав јин и јанг
Мини висечки приврзок Pandora ME Светкав јин и јанг

Мини висечки приврзок Pandora ME Светкав јин и јанг

Шифра на артикал: 792805C01
Barkod: 5700303061436.00
Pandora ME Mini Pendant светкав јин и јанг покажува дека спротивностите се привлекуваат. Изработено од сребро со црн емајл и кубни циркони кои го поттикнуваат неговиот карактеристичен контраст, ова парче се носи како потсетник за да внесе рамнотежа во твојот живот. Носи го на твојата белегзии, ѓердани, обетки алки или Pandora ME и прилагоди се на твоето расположение.
0 MKD
1.690 MKD
1.690 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Pandora ME Mini Pendant светкав јин и јанг покажува дека спротивностите се привлекуваат. Изработено од сребро со црн емајл и кубни циркони кои го поттикнуваат неговиот карактеристичен контраст, ова парче се носи како потсетник за да внесе рамнотежа во твојот живот. Носи го на твојата белегзии, ѓердани, обетки алки или Pandora ME и прилагоди се на твоето расположение.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora ME
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Емајл
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Мини приврзокот Pandora ME Cupid е нов поглед на винтиџ романса и носталгија. Мал сребр...
2.405 MKD
Sačuvano u omiljne
Најди го совршениот пар Pandora ME Heart Hole Keyhole. Овој сребрен приврзок се одликув...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Пронајдете го вашиот натпревар за Pandora ME Mini Pendant Key. Овој сребрен привезок со...
1.300 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи да ти се зголеми духот кога ќе го носиш приврзокот Pandora ME Sparkling Angel W...
1.300 MKD
Sačuvano u omiljne
Уживај во животот максимално со твојот мини привезок Pandora ME Skull. Изработен од сре...
1.300 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот мини привезок Pandora ME Butterfly е наменет да ве потсети секогаш да бидете сло...
1.300 MKD
Sačuvano u omiljne
Пренеси ги твоите омилени емоџи од тастатурата на твојот накит со мини висечкиот приврз...
1.365 MKD