Црвен Eternity Circle висечки приврзок
Црвен Eternity Circle висечки приврзок
Црвен Eternity Circle висечки приврзок
Црвен Eternity Circle висечки приврзок
Црвен Eternity Circle висечки приврзок
Црвен Eternity Circle висечки приврзок
Црвен Eternity Circle висечки приврзок
Црвен Eternity Circle висечки приврзок

Црвен Eternity Circle висечки приврзок

Шифра на артикал: 793125C07
Barkod: 5700303110653
Oвој комплексен црвен висечки приврзок Eternity Circle е неизоставен за твојата колекција Pandora Moments. Изработен е од сјајно сребро, се карактеризира со infinity плетенка украсена со централно црвен кристал рачно направен, елегантно поставен со три прозирни кубни циркони. Комплексниот дизајн симболизира вечност и му додава дополнителен слој значење на парчето. Подобри ја својата белегзија со ова безвременско парче или подари ја како приказ на вечна врска.
Proveri dostupnost
  • NSZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Oвој комплексен црвен висечки приврзок Eternity Circle е неизоставен за твојата колекција Pandora Moments. Изработен е од сјајно сребро, се карактеризира со infinity плетенка украсена со централно црвен кристал рачно направен, елегантно поставен со три прозирни кубни циркони. Комплексниот дизајн симболизира вечност и му додава дополнителен слој значење на парчето. Подобри ја својата белегзија со ова безвременско парче или подари ја како приказ на вечна врска.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Симболи и бои
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Комбинација на камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Овој комплексен бел висечки привезок Eternity Circle е задолжителен за твојата колекциј...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој комплексен зелен висечки привезок Eternity Circle е неизоставен инфинити приврзок ...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Oвој комплексен Clear Eternity Circle висечки приврзок е незаменлив за твојата колекциј...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен виолетов Eternity Circle висечки приврзок е задолжителен infinity приврзок ...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Прослави ги првите знаци на пролетта со нашиот привезок од цвет од цреша. Рачно нанесен...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Подари гест на љубов со црвено срце и двоен привезок од клучалката. Овој сребрен привез...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Отклучи ја твојата љубов со срцето приврзок со клучеви. Овој дводелен привезок има блес...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Чувај го она што го сакаш блиску до твоето срце во приврзокот медањон што може да се от...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Блескавите сини камења и емајлот се здружуваат во приврзокот на вртење на висната блеск...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот приврзоксо блескави разделливи ангелски крилја подигнува и инспирира. Дизајниран...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Посегни по небото со Синиот Murano Стаклен Балон приврзок. Овој сребрен приврзок се фок...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Покажи го твојот љубовен опсег до бесконечност и пошироко со Sparkling Infinity Dangle ...
1.950 MKD