Висечки приврзок Eternity круг во боја на мед
Висечки приврзок Eternity круг во боја на мед
Висечки приврзок Eternity круг во боја на мед
Висечки приврзок Eternity круг во боја на мед
Висечки приврзок Eternity круг во боја на мед
Висечки приврзок Eternity круг во боја на мед
Висечки приврзок Eternity круг во боја на мед
Висечки приврзок Eternity круг во боја на мед

Висечки приврзок Eternity круг во боја на мед

Шифра на артикал: 793125C11
Barkod: 5700303126197
Овој сложен висечки приврзок Eternity круг во боја на мед е задолжителен приврзок со симбол на бесконечноста за твојата Pandora Moments колекција. Изработен од чисто сребро, има плетенка на бесконечноста, изработена со филигран техника, украсена со централен вештачки кристал во боја на мед, елегантно опкружен со три проѕирни кубни циркони. Сложениот дизајн ја симболизира вечноста и додава дополнителен слој на значење на парчето. Подобри ја својата белегзија со ова важно парче или дарувај го како приказ на вечната врска.
0 MKD
2.665 MKD
2.665 MKD
Заштеда: -0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Овој сложен висечки приврзок Eternity круг во боја на мед е задолжителен приврзок со симбол на бесконечноста за твојата Pandora Moments колекција. Изработен од чисто сребро, има плетенка на бесконечноста, изработена со филигран техника, украсена со централен вештачки кристал во боја на мед, елегантно опкружен со три проѕирни кубни циркони. Сложениот дизајн ја симболизира вечноста и додава дополнителен слој на значење на парчето. Подобри ја својата белегзија со ова важно парче или дарувај го како приказ на вечната врска.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Симболи и бои
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Комбинација на камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Внеси лесен и прозрачен допир во својот изглед со висечки приврзок Опалсцентно зелено п...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Висечки приврзок Слон од сино Мурано стакло претставува шарена ода за величенственото с...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Тиркизно-син Eternity круг е задолжителен приврзок со симб...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Розев Eternity круг е задолжителен во секоја колекција. Из...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Син Eternity круг е задолжителен приврзок со знак на беско...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Пролетен зелен Eternity круг е задолжителен приврзок со си...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Црвен Eternity круг е задолжителен приврзок со симбол на б...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој комплексен бел висечки привезок Eternity Circle е задолжителен за твојата колекциј...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Oвој комплексен Clear Eternity Circle висечки приврзок е незаменлив за твојата колекциј...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен виолетов Eternity Circle висечки приврзок е задолжителен infinity приврзок ...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Прослави ги првите знаци на пролетта со нашиот привезок од цвет од цреша. Рачно нанесен...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Подари гест на љубов со црвено срце и двоен привезок од клучалката. Овој сребрен привез...
4.030 MKD