Висечки приврзок Тиркизно-син Eternity круг
Висечки приврзок Тиркизно-син Eternity круг
Висечки приврзок Тиркизно-син Eternity круг
Висечки приврзок Тиркизно-син Eternity круг
Висечки приврзок Тиркизно-син Eternity круг
Висечки приврзок Тиркизно-син Eternity круг
Висечки приврзок Тиркизно-син Eternity круг
Висечки приврзок Тиркизно-син Eternity круг

Висечки приврзок Тиркизно-син Eternity круг

Шифра на артикал: 793125C12
Barkod: 5700303126258
Овој сложен висечки приврзок Тиркизно-син Eternity круг е задолжителен приврзок со симбол на бесконечноста за твојата Pandora Moments колекција. Изработен од чисто сребро, има отворена плетенка на бесконечноста, изработена со филигран техника, украсена со централен тиркизен вештачки кристал, елегантно опкружен со три проѕирни кубни циркони. Сложениот дизајн ја симболизира вечноста и додава дополнителен слој на значење на парчето. Подобри ја својата белегзија со ова важно парче или дарувај ја како приказ на вечната врска.
0 MKD
2.665 MKD
2.665 MKD
Заштеда: -0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Овој сложен висечки приврзок Тиркизно-син Eternity круг е задолжителен приврзок со симбол на бесконечноста за твојата Pandora Moments колекција. Изработен од чисто сребро, има отворена плетенка на бесконечноста, изработена со филигран техника, украсена со централен тиркизен вештачки кристал, елегантно опкружен со три проѕирни кубни циркони. Сложениот дизајн ја симболизира вечноста и додава дополнителен слој на значење на парчето. Подобри ја својата белегзија со ова важно парче или дарувај ја како приказ на вечната врска.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Симболи и бои
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Комбинација на камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Внеси лесен и прозрачен допир во својот изглед со висечки приврзок Опалсцентно зелено п...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Eternity круг во боја на мед е задолжителен приврзок со си...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Розев Eternity круг е задолжителен во секоја колекција. Из...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Син Eternity круг е задолжителен приврзок со знак на беско...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Пролетен зелен Eternity круг е задолжителен приврзок со си...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Црвен Eternity круг е задолжителен приврзок со симбол на б...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Oвој комплексен црвен висечки приврзок Eternity Circle е неизоставен за твојата колекци...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој комплексен бел висечки привезок Eternity Circle е задолжителен за твојата колекциј...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој комплексен зелен висечки привезок Eternity Circle е неизоставен инфинити приврзок ...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Oвој комплексен Clear Eternity Circle висечки приврзок е незаменлив за твојата колекциј...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Oвој сложен морско аква-син Eternity Circle висечки приврзок е неизоставен инфинити при...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен виолетов Eternity Circle висечки приврзок е задолжителен infinity приврзок ...
2.665 MKD