Pandora ME светкави ангелски крилја мини висечки привррзок
Pandora ME светкави ангелски крилја мини висечки привррзок
Pandora ME светкави ангелски крилја мини висечки привррзок
Pandora ME светкави ангелски крилја мини висечки привррзок
Pandora ME светкави ангелски крилја мини висечки привррзок
Pandora ME светкави ангелски крилја мини висечки привррзок
Pandora ME светкави ангелски крилја мини висечки привррзок
Pandora ME светкави ангелски крилја мини висечки привррзок
Pandora ME светкави ангелски крилја мини висечки привррзок
Pandora ME светкави ангелски крилја мини висечки привррзок

Pandora ME светкави ангелски крилја мини висечки привррзок

Шифра на артикал: 793041C01
Barkod: 5700303084053
Дозволи да ти се зголеми духот кога ќе го носиш приврзокот Pandora ME Sparkling Angel Wing Mini Dangle Charm. Едната страна на овој мини сребрен приврзок може да се пофали со блескави камења и детали со подигнати линии, додека на задната страна има два заоблени реда со микробранови. Богатата текстура на секоја страна е прилично контраст со полираните страни на крилата . Овој висечки мини приврзок со ангелски крила ќе внесе етеричен допир на твојот изглед и ќе те потсети да дозволиш твоите соништа да полетаат. Компатибилен со Pandora ME и Pandora Moments.
0 MKD
1.235 MKD
1.235 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Дозволи да ти се зголеми духот кога ќе го носиш приврзокот Pandora ME Sparkling Angel Wing Mini Dangle Charm. Едната страна на овој мини сребрен приврзок може да се пофали со блескави камења и детали со подигнати линии, додека на задната страна има два заоблени реда со микробранови. Богатата текстура на секоја страна е прилично контраст со полираните страни на крилата . Овој висечки мини приврзок со ангелски крила ќе внесе етеричен допир на твојот изглед и ќе те потсети да дозволиш твоите соништа да полетаат. Компатибилен со Pandora ME и Pandora Moments.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora ME
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Љубовта нема граници кога го носиш приврзокот Pandora ME Black Chakra Heart Mini Dangle...
1.625 MKD
Sačuvano u omiljne
Подигни ја љубовта кон себе на ново ниво со приврзокот Pandora ME Hand Heart Mini Dangl...
1.235 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот сребрен мини привезок Pandora ME со Фатима е изработен од сребро и украсен со цр...
1.235 MKD
Sačuvano u omiljne
Посакај желба со нашиот мини привезок Pandora ME Wishbone. Потсетувајќи на традицијата ...
1.235 MKD
Sačuvano u omiljne
Pandora ME Mini Pendant светкав јин и јанг покажува дека спротивностите се привлекуваат...
1.625 MKD
Sačuvano u omiljne
Уживај во животот максимално со твојот мини привезок Pandora ME Skull. Изработен од сре...
1.235 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот мини привезок Pandora ME Butterfly е наменет да ве потсети секогаш да бидете сло...
1.235 MKD
Sačuvano u omiljne
Препушти се на чувствата со мини висечкиот приврзок Скршено срце од Pandora ME. Од едн...
1.625 MKD
Sačuvano u omiljne
Пренеси ги твоите омилени емоџи од тастатурата на твојот накит со мини висечкиот приврз...
1.365 MKD
Sačuvano u omiljne
Pandora Ме е разигран начин да изразете кои сте - по сопствени услови. Обликуван како п...
1.235 MKD