Мини висечки приврзок Пандора МЕ Магичен еднорог
Мини висечки приврзок Пандора МЕ Магичен еднорог
Мини висечки приврзок Пандора МЕ Магичен еднорог
Мини висечки приврзок Пандора МЕ Магичен еднорог
Мини висечки приврзок Пандора МЕ Магичен еднорог
Мини висечки приврзок Пандора МЕ Магичен еднорог
Мини висечки приврзок Пандора МЕ Магичен еднорог
Мини висечки приврзок Пандора МЕ Магичен еднорог

Мини висечки приврзок Пандора МЕ Магичен еднорог

Шифра на артикал: 798360
Barkod: 5700302832204

Рачно доработен во сребро што е полирано до висок сјај, овој Пандора МЕ Магичен едноро е обликуван како - погодувате - митскиот еднорог. Реверзибилниот дизајн има детали со мониста на задната страна. Што и да значи за вас - детска носталгија, соништа од бајките или духовно животно - носете го на белегзија Pandora ME, ѓердани со врски, конектор со два прстени или брош како потсетник дека секогаш ќе бидете стилски еднорог во светот.

Pandora Me

Може да се носи само со артикли од Pandora ME

Proveri dostupnost
  • NSZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Рачно доработен во сребро што е полирано до висок сјај, овој Пандора МЕ Магичен едноро е обликуван како - погодувате - митскиот еднорог. Реверзибилниот дизајн има детали со мониста на задната страна. Што и да значи за вас - детска носталгија, соништа од бајките или духовно животно - носете го на белегзија Pandora ME, ѓердани со врски, конектор со два прстени или брош како потсетник дека секогаш ќе бидете стилски еднорог во светот.

Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora ME
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Нашиот сребрен мини привезок Pandora ME со Фатима е изработен од сребро и украсен со цр...
1.235 MKD
Sačuvano u omiljne
Посакај желба со нашиот мини привезок Pandora ME Wishbone. Потсетувајќи на традицијата ...
1.235 MKD
Sačuvano u omiljne
Pandora ME Mini Pendant светкав јин и јанг покажува дека спротивностите се привлекуваат...
1.625 MKD
Sačuvano u omiljne
Уживај во животот максимално со твојот мини привезок Pandora ME Skull. Изработен од сре...
1.235 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот мини привезок Pandora ME Butterfly е наменет да ве потсети секогаш да бидете сло...
1.235 MKD
Sačuvano u omiljne
Препушти се на чувствата со мини висечкиот приврзок Скршено срце од Pandora ME. Од едн...
1.625 MKD
Sačuvano u omiljne
Направи нови комбинации со овој мини висечки приврзок Pandora ME Кул банана кој ќе ги о...
618 MKD
Sačuvano u omiljne
Пренеси ги твоите омилени емоџи од тастатурата на твојот накит со мини висечкиот приврз...
1.365 MKD
Sačuvano u omiljne
Овај рачно-доработен смајли приврзок е разигран додаток на Вашата стилска нараквица. О...
1.235 MKD
Sačuvano u omiljne
Pandora Ме е разигран начин да изразете кои сте - по сопствени услови. Обликуван како п...
1.235 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашата Pandora ME колекција е рачно-доработена од сребро од одржливи извори кое е внима...
1.235 MKD