Pandora Me Приврзок, Моја Женска Гордост
Pandora Me Приврзок, Моја Женска Гордост
Pandora Me Приврзок, Моја Женска Гордост
Pandora Me Приврзок, Моја Женска Гордост

Pandora Me Приврзок, Моја Женска Гордост

Шифра на артикал: 798382C02
Barkod: 5700302841541
Носете го овој приврзок за промена и славете ја моќта на девојките на овој Светски ден на децата со нашето ограничено издание Unicef Pandora Me Мојата Женска Гордост. Милиони девојки никогаш не одат на училиште и ние сакаме да го смениме тоа. Заедно ги поддржуваме напорите на UNICEF за зајакнување на младите гласови со можности за образование, заштита, животни вештини и родова еднаквост, бидејќи сите млади треба да имаат шанса да го сторат тоа. Украсен со вештачки кристали од предната страна и со монистра од задната страна, овој приврзок е рачно доработен од сребро 925.
0 МКД
975 МКД
975 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Камења Кристал
Колекција Pandora ME колекција
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Носете го овој приврзок за промена и славете ја моќта на девојките на овој Светски ден на децата со нашето ограничено издание Unicef Pandora Me Мојата Женска Гордост. Милиони девојки никогаш не одат на училиште и ние сакаме да го смениме тоа. Заедно ги поддржуваме напорите на UNICEF за зајакнување на младите гласови со можности за образование, заштита, животни вештини и родова еднаквост, бидејќи сите млади треба да имаат шанса да го сторат тоа. Украсен со вештачки кристали од предната страна и со монистра од задната страна, овој приврзок е рачно доработен од сребро 925.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Внесете малку боја во својата колекција со висечкиот приврзок Светкав двоен зелен диск....
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Подарете ѝ го на љубовта на Вашиот живот висечкиот приврзок Ротирачка планета. Рачно до...
7.085 МКД
Sačuvano u omiljne
Со висечкиот приврзок Роза докажете дека Вашата љубов нема граници. Рачно доработен од ...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Имајте го висечкиот приврзок Pandora Club 2021 Ангелски крилја и срце. Рачно доработен ...
4.940 МКД
Sačuvano u omiljne
Обележете ја вистинската љубов со висечкиот приврзок Disney Мики и Мини Маус љубов и ба...
4.225 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете малку боја во својата колекција со висечкиот приврзок Светкав двоен светлосин д...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Пратете љубовна порака со висечкиот приврзок Срце и роза. Рачно доработен од сребро и P...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете боја во својата колекција на приврзоци со висечкиот приврзок Светкав двоен црве...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете малку забава во празничната сезона со приврзокот Disney, Плутон со божиќен пода...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се да бидете маѓепсани од висечкиот приврзок Disney, Магичниот момент на Пеп...
4.485 МКД
string(0) ""
string(0) ""