Висечки приврзок Моето розево фламинго
Висечки приврзок Моето розево фламинго
Висечки приврзок Моето розево фламинго
Висечки приврзок Моето розево фламинго
Висечки приврзок Моето розево фламинго
Висечки приврзок Моето розево фламинго

Висечки приврзок Моето розево фламинго

Шифра на артикал: 798982C01
Barkod: 5700302877427
Подгответе се за тропска атмосфера со висечкиот приврзок Моето розево фламинго. Изразито розеви кристали и бајковито розеви и проѕирни циркони создаваат засенчан паве ефект од предната страна на овој Pandora Me приврзок. Свртете го за да ги истакнете сребрените перли од задната страна. Создаден во соработка со актерката, модел и активистка Мили Боби Браун, приврзокот е инспириран од симболите за лето, океан, патување и самооткривање, но само Вие можете да одлучите што тој ќе претставува за Вас.
0 МКД
1.235 МКД
1.235 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Камења Комбинација на камења
Колекција Pandora ME колекција
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Подгответе се за тропска атмосфера со висечкиот приврзок Моето розево фламинго. Изразито розеви кристали и бајковито розеви и проѕирни циркони создаваат засенчан паве ефект од предната страна на овој Pandora Me приврзок. Свртете го за да ги истакнете сребрените перли од задната страна. Создаден во соработка со актерката, модел и активистка Мили Боби Браун, приврзокот е инспириран од симболите за лето, океан, патување и самооткривање, но само Вие можете да одлучите што тој ќе претставува за Вас.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Носи ја својата врска со природата близу до себе со висечкиот приврзок Кантичка за поле...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Осветли го својот стил со приврзокот Разнобојно виножито. Овој сребрен приврзок со вино...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
Носи симбол на вечна љубов со висечкиот приврзок Двобојни бурми. Овој сребрен приврзок ...
5.785 МКД
Sačuvano u omiljne
Обележи го моментот со висечкиот приврзок Двобојна роденденска свеќичка. Рачно доработе...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Носи потсетник на своите корени со висечкиот приврзок Го сакам мојот дом. Рачно доработ...
2.275 МКД
Sačuvano u omiljne
Изрази се со сребрениот висечки приврзок Честитки со срце и ѕвезди. Овој рачно доработе...
2.275 МКД
Sačuvano u omiljne
Покажи ги симболите на своите вредности со висечкиот приврзок Тробоен крст, срце и сидр...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Дај ѝ светлина на својата комбинација со висечкиот приврзок Светулка со сјајни детали. ...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
За сладок израз на поврзаност одбери го висечкиот приврзок Снаа и свекрва. Рачно дорабо...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Носи потсетник за своите сакани миленици со висечкиот приврзок во форма на Срце со отис...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Чувај го блиску својот омилен крзнен пријател со висечкиот приврзок Мојата мачка. Рачно...
2.925 МКД
string(0) ""
string(0) ""