Ѓердан за околу врат Pavé ѕвезда која паѓа
Ѓердан за околу врат Pavé ѕвезда која паѓа
Ѓердан за околу врат Pavé ѕвезда која паѓа
Ѓердан за околу врат Pavé ѕвезда која паѓа
Ѓердан за околу врат Pavé ѕвезда која паѓа
Ѓердан за околу врат Pavé ѕвезда која паѓа

Ѓердан за околу врат Pavé ѕвезда која паѓа

Шифра на артикал: 362374C01
Barkod: 5700303012681

Нашиот ѓердан со pavé ѕвезда која паѓа од 14k позлата  што ќе додаде топол сјај на твојата облека. Овој модерен, графички приказ на мотивот на ѕвездата што паѓа носи едноставна силуета .Ѕвездата виси на крајот на ѓерданот и му дава на парчето дополнителен ефект на ѕвездена прашина. Носи ги како трга на празнична магија во твоите комбинации или подари го на твојата сјајна ѕвезда и покажи ѝ колку е посебна.
 

Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
10.140 MKD
10.140 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 45
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Нашиот ѓердан со pavé ѕвезда која паѓа од 14k позлата  што ќе додаде топол сјај на твојата облека. Овој модерен, графички приказ на мотивот на ѕвездата што паѓа носи едноставна силуета .Ѕвездата виси на крајот на ѓерданот и му дава на парчето дополнителен ефект на ѕвездена прашина. Носи ги како трга на празнична магија во твоите комбинации или подари го на твојата сјајна ѕвезда и покажи ѝ колку е посебна.
 

Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани со приврзоци
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Одбери структурален стил кога го носиш органски обликуваниот ѓердан со приврзок. Заобле...
8.775 MKD
Sačuvano u omiljne
Класиката добива освежување со органски обликуваниот ѓердан околу врат со pave круг и с...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Спои ја љубовта со природата со органски обликуваниот ѓердан со приврзок Срце. Извиткан...
10.140 MKD
Sačuvano u omiljne
Повторно дефинирај ја природната убавина со висечкиот ѓердан со третиран слатководно ку...
12.220 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбери структурален стил кога го носиш органски обликуваниот ѓердан со Т-плочка Кругови...
8.775 MKD
Sačuvano u omiljne
Класиката добива свеж пресврт со органски обликуваниот тркалезен ѓердан со приврзок со ...
13.520 MKD
Sačuvano u omiljne
Подобри го својот стил со нашиот ѓердан со третиран слатководен култивиран бисер и мони...
13.585 MKD
Sačuvano u omiljne
Подигни го својот стил на повисоко ниво со нашиот ѓердан со третиран слатководен култив...
12.220 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи симбол на љубовта со шерданот Triple Stone Heart Collier. Деликатните, блескави ка...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбери сјај инспириран од природата со ѓерданот од белескав хербариумски кластери. Со б...
12.220 MKD
Sačuvano u omiljne
Изрази го твојот личен стил со Pandora Signature Pavé & Hearts Circle ѓердан. Изработен...
12.220 MKD