Органски обликуван тркалезен ѓердан со приврзок со третирани слатководно култивирани бисери
Органски обликуван тркалезен ѓердан со приврзок со третирани слатководно култивирани бисери
Органски обликуван тркалезен ѓердан со приврзок со третирани слатководно култивирани бисери
Органски обликуван тркалезен ѓердан со приврзок со третирани слатководно култивирани бисери
Органски обликуван тркалезен ѓердан со приврзок со третирани слатководно култивирани бисери
Органски обликуван тркалезен ѓердан со приврзок со третирани слатководно култивирани бисери

Органски обликуван тркалезен ѓердан со приврзок со третирани слатководно култивирани бисери

Шифра на артикал: 363254C01
Barkod: 5700303127385
Класиката добива свеж пресврт со органски обликуваниот тркалезен ѓердан со приврзок со третирани слатководно култивирани бисери. Овој ѓердан има благо виткан, органски обликуван овален приврзок со 14 позлата, со низа од пет третирани слатководно култивирани бисери. Секој третиран слатководно култивиран бисер е единствен и може да се разликува во големина и боја; кај овој материјал може да дојде до нормално абење. Нашите слатководно култивирани бисери се третирани со избелување и подобрување на сјајот.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
13.520 MKD
13.520 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 60
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Класиката добива свеж пресврт со органски обликуваниот тркалезен ѓердан со приврзок со третирани слатководно култивирани бисери. Овој ѓердан има благо виткан, органски обликуван овален приврзок со 14 позлата, со низа од пет третирани слатководно култивирани бисери. Секој третиран слатководно култивиран бисер е единствен и може да се разликува во големина и боја; кај овој материјал може да дојде до нормално абење. Нашите слатководно култивирани бисери се третирани со избелување и подобрување на сјајот.
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани со приврзоци
Колекција Essence колекција
За приврзоци да
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Бисер
Камења Бисер

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Одбери структурален стил кога го носиш органски обликуваниот ѓердан со приврзок. Заобле...
8.775 MKD
Sačuvano u omiljne
Класиката добива освежување со органски обликуваниот ѓердан околу врат со pave круг и с...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Спои ја љубовта со природата со органски обликуваниот ѓердан со приврзок Срце. Извиткан...
10.140 MKD
Sačuvano u omiljne
Повторно дефинирај ја природната убавина со висечкиот ѓердан со третиран слатководно ку...
12.220 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбери структурален стил кога го носиш органски обликуваниот ѓердан со Т-плочка Кругови...
8.775 MKD
Sačuvano u omiljne
Подобри го својот стил со нашиот ѓердан со третиран слатководен култивиран бисер и мони...
13.585 MKD
Sačuvano u omiljne
Подигни го својот стил на повисоко ниво со нашиот ѓердан со третиран слатководен култив...
12.220 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи симбол на љубовта со шерданот Triple Stone Heart Collier. Деликатните, блескави ка...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбери сјај инспириран од природата со ѓерданот од белескав хербариумски кластери. Со б...
12.220 MKD
Sačuvano u omiljne
Изрази го твојот личен стил со Pandora Signature Pavé & Hearts Circle ѓердан. Изработен...
12.220 MKD
Sačuvano u omiljne
Обележете ја вашата љубов до бесконечност и пошироко со блескаво бесконечно ланче. Со п...
8.775 MKD