Висечки приврзок хороскопски знак Водолија
Висечки приврзок хороскопски знак Водолија
Висечки приврзок хороскопски знак Водолија
Висечки приврзок хороскопски знак Водолија
Висечки приврзок хороскопски знак Водолија
Висечки приврзок хороскопски знак Водолија
Висечки приврзок хороскопски знак Водолија
Висечки приврзок хороскопски знак Водолија
Висечки приврзок хороскопски знак Водолија
Висечки приврзок хороскопски знак Водолија

Висечки приврзок хороскопски знак Водолија

Шифра на артикал: 762717C01
Barkod: 5700303058962
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак Водолија. Овој приврзок е направен од нашата уникатна мешавина од 14k позлата метал, има кружна надворешна рамка и се одликува со јасна светкава кубна цирконија, како и обликот на хороскопскиот знак Водолија. На задната страна на рамката е изгравирано „Водолија“. Уникатна, алтруистичка и иновативна, на Водолијата во вашиот живот секогаш може да се смета дека ќе донесе промени со оптимизам. Носете го овој приврзок како знак на силата на вашиот знак или подарете го како подарок за благодарност на Водолијата во вашиот живот.
0 MKD
3.835 MKD
3.835 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак Водолија. Овој приврзок е направен од нашата уникатна мешавина од 14k позлата метал, има кружна надворешна рамка и се одликува со јасна светкава кубна цирконија, како и обликот на хороскопскиот знак Водолија. На задната страна на рамката е изгравирано „Водолија“. Уникатна, алтруистичка и иновативна, на Водолијата во вашиот живот секогаш може да се смета дека ќе донесе промени со оптимизам. Носете го овој приврзок како знак на силата на вашиот знак или подарете го како подарок за благодарност на Водолијата во вашиот живот.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Симболи и бои
Компатибилност Pandora Moments
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Покажи дека си кралица со висечкиот приврзокот Sparkling Bee. Овој привезок од 14к поза...
5.135 MKD