Висечки приврзок Опалесцентно зелено срце
Висечки приврзок Опалесцентно зелено срце
Висечки приврзок Опалесцентно зелено срце
Висечки приврзок Опалесцентно зелено срце
Висечки приврзок Опалесцентно зелено срце
Висечки приврзок Опалесцентно зелено срце
Висечки приврзок Опалесцентно зелено срце
Висечки приврзок Опалесцентно зелено срце

Висечки приврзок Опалесцентно зелено срце

Шифра на артикал: 763348C01
Barkod: 5700303126531
Каналирај го срцето на џунглата со помош на висечкиот приврзок Опалсентно зелено срце. Преливачкиот опал во облик на срце, креиран во лабораторија, има спектар на бои и пруги со сјај, дизајнирани да ги прикаже живописните бои на тропските краеви. Срцето виси под агол од кариката со 14к позлата и алка во облик на круша.Комбинирај го овој живописен приврзок со другите стилови со топли тонови за да создадеш богата точка на фокусот и да се потсетиш на дивата, слободоумна енергија на природата и летото.
0 MKD
4.030 MKD
4.030 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Каналирај го срцето на џунглата со помош на висечкиот приврзок Опалсентно зелено срце. Преливачкиот опал во облик на срце, креиран во лабораторија, има спектар на бои и пруги со сјај, дизајнирани да ги прикаже живописните бои на тропските краеви. Срцето виси под агол од кариката со 14к позлата и алка во облик на круша.Комбинирај го овој живописен приврзок со другите стилови со топли тонови за да создадеш богата точка на фокусот и да се потсетиш на дивата, слободоумна енергија на природата и летото.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Симболи и бои
Компатибилност Pandora Moments
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Синтетички опал

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Досегни ги новите висини со висечкиот приврзок Светкав проѕирен летечки балон. Овој при...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Осветли го својот изглед со висечки приврзок Светулка што свети во темница. Овој приврз...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи ја одата на природата со приврзокот Светкаво ливче од Монстера. Овој приврзок со л...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи го она што најмногу го сакаш до срцето на љубовен приврзок од медалјонот што може ...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Нека започне празничната забава со висечки приврзокот Rocking Unicorn. Овој еднорог при...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Прегрни ја носталгијата на празничните денови со приврзокот Heart Snowflake Snow Globe ...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
4.030 MKD