Висечки приврзок хороскопски знак Близнаци
Висечки приврзок хороскопски знак Близнаци
Висечки приврзок хороскопски знак Близнаци
Висечки приврзок хороскопски знак Близнаци
Висечки приврзок хороскопски знак Близнаци
Висечки приврзок хороскопски знак Близнаци
Висечки приврзок хороскопски знак Близнаци
Висечки приврзок хороскопски знак Близнаци
Висечки приврзок хороскопски знак Близнаци
Висечки приврзок хороскопски знак Близнаци

Висечки приврзок хороскопски знак Близнаци

Шифра на артикал: 762711C01
Barkod: 5700303058931
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак Близнаците. Овој приврзок Pandora Moments е направен од нашата уникатна мешавина од 14k позлата, има кружна надворешна рамка и се одликува со јасна светкава кубна цирконија, како и обликот на хороскопскиот знак Близнаци. На задната страна на рамката е изгравирано „Близнаци“. Каприциозни, неодлучни и брилијантни, на Близнаците во вашиот живот секогаш може да се смета дека ќе ги разгледаат двете страни на расправијата и ќе ги измерат подеднакво. Носете го како знак на силата на вашиот знак или подарете го како подарок за благодарност на Близнаците во вашиот живот.
0 MKD
3.835 MKD
3.835 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак Близнаците. Овој приврзок Pandora Moments е направен од нашата уникатна мешавина од 14k позлата, има кружна надворешна рамка и се одликува со јасна светкава кубна цирконија, како и обликот на хороскопскиот знак Близнаци. На задната страна на рамката е изгравирано „Близнаци“. Каприциозни, неодлучни и брилијантни, на Близнаците во вашиот живот секогаш може да се смета дека ќе ги разгледаат двете страни на расправијата и ќе ги измерат подеднакво. Носете го како знак на силата на вашиот знак или подарете го како подарок за благодарност на Близнаците во вашиот живот.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Симболи и бои
Компатибилност Pandora Moments
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Покажи дека си кралица со висечкиот приврзокот Sparkling Bee. Овој привезок од 14к поза...
5.135 MKD