Висечки приврзок Светкав проѕирен летечки балон
Висечки приврзок Светкав проѕирен летечки балон
Висечки приврзок Светкав проѕирен летечки балон
Висечки приврзок Светкав проѕирен летечки балон
Висечки приврзок Светкав проѕирен летечки балон
Висечки приврзок Светкав проѕирен летечки балон
Висечки приврзок Светкав проѕирен летечки балон
Висечки приврзок Светкав проѕирен летечки балон

Висечки приврзок Светкав проѕирен летечки балон

Шифра на артикал: 769434C01
Barkod: 5700303126357
Досегни ги новите висини со висечкиот приврзок Светкав проѕирен летечки балон. Овој приврзок со топли тонови рачно е обработен во 14к позлата. Јажињата со перли го обвиткува светкаво проѕирно Мурано стакло, додека алката и основата од балонот се украсени со светкав pave склоп. Подолу те чека мала гондола која ќе те превезе до твоето одредиште. Носи го за секојдневна инспирација или дарувај го на некој којшто е подготвен за следната авантура.
0 MKD
5.395 MKD
5.395 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Досегни ги новите висини со висечкиот приврзок Светкав проѕирен летечки балон. Овој приврзок со топли тонови рачно е обработен во 14к позлата. Јажињата со перли го обвиткува светкаво проѕирно Мурано стакло, додека алката и основата од балонот се украсени со светкав pave склоп. Подолу те чека мала гондола која ќе те превезе до твоето одредиште. Носи го за секојдневна инспирација или дарувај го на некој којшто е подготвен за следната авантура.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Патувања и хобија
Компатибилност Pandora Moments
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Стакло
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Осветли го својот изглед со висечки приврзок Светулка што свети во темница. Овој приврз...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи ја одата на природата со приврзокот Светкаво ливче од Монстера. Овој приврзок со л...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Каналирај го срцето на џунглата со помош на висечкиот приврзок Опалсентно зелено срце. ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи го она што најмногу го сакаш до срцето на љубовен приврзок од медалјонот што може ...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Нека започне празничната забава со висечки приврзокот Rocking Unicorn. Овој еднорог при...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Прегрни ја носталгијата на празничните денови со приврзокот Heart Snowflake Snow Globe ...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
4.030 MKD