Висечки приврзок Светулка што свети во темница
Висечки приврзок Светулка што свети во темница
Висечки приврзок Светулка што свети во темница
Висечки приврзок Светулка што свети во темница
Висечки приврзок Светулка што свети во темница
Висечки приврзок Светулка што свети во темница
Висечки приврзок Светулка што свети во темница
Висечки приврзок Светулка што свети во темница

Висечки приврзок Светулка што свети во темница

Шифра на артикал: 769352C01
Barkod: 5700303126340
Осветли го својот изглед со висечки приврзок Светулка што свети во темница. Овој приврзок со светулка со 14к позлата има заоблено стакло што свети во темница - бело на дневното светло и млечно зелено ноќе, што се полни кога е изложено на сончевата свелост или УВ светло. На другиот сребрен диск пишува „You light up my life“. Овој гравиран приврзок е совршен поклон за оној кој го сакаш, или стилски израз на љубовта спрема себе којшто ќе те потсети на светлоста што ја носиш во себе.
0 MKD
4.680 MKD
4.680 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Осветли го својот изглед со висечки приврзок Светулка што свети во темница. Овој приврзок со светулка со 14к позлата има заоблено стакло што свети во темница - бело на дневното светло и млечно зелено ноќе, што се полни кога е изложено на сончевата свелост или УВ светло. На другиот сребрен диск пишува „You light up my life“. Овој гравиран приврзок е совршен поклон за оној кој го сакаш, или стилски израз на љубовта спрема себе којшто ќе те потсети на светлоста што ја носиш во себе.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Животни и миленици
Компатибилност Pandora Moments
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Стакло
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Досегни ги новите висини со висечкиот приврзок Светкав проѕирен летечки балон. Овој при...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи ја одата на природата со приврзокот Светкаво ливче од Монстера. Овој приврзок со л...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Каналирај го срцето на џунглата со помош на висечкиот приврзок Опалсентно зелено срце. ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи го она што најмногу го сакаш до срцето на љубовен приврзок од медалјонот што може ...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Испрати порака до саканата личност со приврзокот љубовно писмо. Инспириран од рачно нап...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Нека започне празничната забава со висечки приврзокот Rocking Unicorn. Овој еднорог при...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Прегрни ја носталгијата на празничните денови со приврзокот Heart Snowflake Snow Globe ...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
4.030 MKD