Висечки приврзок хороскопски знак Овен
Висечки приврзок хороскопски знак Овен
Висечки приврзок хороскопски знак Овен
Висечки приврзок хороскопски знак Овен
Висечки приврзок хороскопски знак Овен
Висечки приврзок хороскопски знак Овен
Висечки приврзок хороскопски знак Овен
Висечки приврзок хороскопски знак Овен
Висечки приврзок хороскопски знак Овен
Висечки приврзок хороскопски знак Овен

Висечки приврзок хороскопски знак Овен

Шифра на артикал: 762719C01
Barkod: 5700303058986
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак Овен. Овој приврзок е направен од нашата уникатна мешавина од 14k позлата , има кружна надворешна рамка и се одликува со јасна светкава кубни циркони, како и обликот на хороскопскиот знак Овен. На задната страна на рамката е изгравирано „Овен“. Храбар, самоуверен и проактивен, на Овенот во вашиот живот секогаш може да се смета дека ќе биде природен лидер исполнет со голема енергија. Носете го овој приврзоккако знак на силата на вашиот знак или подарете го како подарок за благодарност на Овенот во вашиот живот.
0 MKD
4.030 MKD
4.030 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак Овен. Овој приврзок е направен од нашата уникатна мешавина од 14k позлата , има кружна надворешна рамка и се одликува со јасна светкава кубни циркони, како и обликот на хороскопскиот знак Овен. На задната страна на рамката е изгравирано „Овен“. Храбар, самоуверен и проактивен, на Овенот во вашиот живот секогаш може да се смета дека ќе биде природен лидер исполнет со голема енергија. Носете го овој приврзоккако знак на силата на вашиот знак или подарете го како подарок за благодарност на Овенот во вашиот живот.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Симболи и бои
Компатибилност Pandora Moments
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Досегни ги новите висини со висечкиот приврзок Светкав проѕирен летечки балон. Овој при...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Осветли го својот изглед со висечки приврзок Светулка што свети во темница. Овој приврз...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи ја одата на природата со приврзокот Светкаво ливче од Монстера. Овој приврзок со л...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Каналирај го срцето на џунглата со помош на висечкиот приврзок Опалсентно зелено срце. ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи го она што најмногу го сакаш до срцето на љубовен приврзок од медалјонот што може ...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Испрати порака до саканата личност со приврзокот љубовно писмо. Инспириран од рачно нап...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Нека започне празничната забава со висечки приврзокот Rocking Unicorn. Овој еднорог при...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Прегрни ја носталгијата на празничните денови со приврзокот Heart Snowflake Snow Globe ...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
4.030 MKD