Висечки приврзок Светкаво ливче од Монстера
Висечки приврзок Светкаво ливче од Монстера
Висечки приврзок Светкаво ливче од Монстера
Висечки приврзок Светкаво ливче од Монстера
Висечки приврзок Светкаво ливче од Монстера
Висечки приврзок Светкаво ливче од Монстера
Висечки приврзок Светкаво ливче од Монстера
Висечки приврзок Светкаво ливче од Монстера

Висечки приврзок Светкаво ливче од Монстера

Шифра на артикал: 763349C01
Barkod: 5700303126555
Носи ја одата на природата со приврзокот Светкаво ливче од Монстера. Овој приврзок со ливче со 14к позлата има една страна прекриена со pave склоп, додека другата страна има реалистични украси како што се ребрата и вените што се наоѓаат во ливчињата од вистинска Монстера. Пресечените детали придонесуваат за деликатен и реалистичен изглед на приврзокот. Овој приврзок со златна боја е совршен поклон или додаток за љубителите на растенија коишто меѓу живите билки се чувствуваат како дома.
0 MKD
4.030 MKD
4.030 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Носи ја одата на природата со приврзокот Светкаво ливче од Монстера. Овој приврзок со ливче со 14к позлата има една страна прекриена со pave склоп, додека другата страна има реалистични украси како што се ребрата и вените што се наоѓаат во ливчињата од вистинска Монстера. Пресечените детали придонесуваат за деликатен и реалистичен изглед на приврзокот. Овој приврзок со златна боја е совршен поклон или додаток за љубителите на растенија коишто меѓу живите билки се чувствуваат како дома.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Природа и небесни тела
Компатибилност Pandora Moments
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Досегни ги новите висини со висечкиот приврзок Светкав проѕирен летечки балон. Овој при...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Осветли го својот изглед со висечки приврзок Светулка што свети во темница. Овој приврз...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Каналирај го срцето на џунглата со помош на висечкиот приврзок Опалсентно зелено срце. ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи го она што најмногу го сакаш до срцето на љубовен приврзок од медалјонот што може ...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Нека започне празничната забава со висечки приврзокот Rocking Unicorn. Овој еднорог при...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Прегрни ја носталгијата на празничните денови со приврзокот Heart Snowflake Snow Globe ...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
4.030 MKD