Висечки приврзок двотонска потковица
Висечки приврзок двотонска потковица
Висечки приврзок двотонска потковица
Висечки приврзок двотонска потковица
Висечки приврзок двотонска потковица
Висечки приврзок двотонска потковица
Висечки приврзок двотонска потковица
Висечки приврзок двотонска потковица
Висечки приврзок двотонска потковица
Висечки приврзок двотонска потковица

Висечки приврзок двотонска потковица

Шифра на артикал: 762713C01
Barkod: 5700303059099
На секој му треба малку среќа во својот живот и нашиот двотонски приврзок со потковица за вртење го носи токму тоа. Овој приврзок за висење на потковица виси под агол и симболизира да им донесеме среќа на најблиските. Потковицата е изработена во нашата уникатна мешавина од 14 к позлата и има блескави камења по неговите страни. Во центарот на приврзок има диск што се врти со изгравирана порака на која пишува „Еден во а“ и „милион“. Големите пријатели се еден во милион, затоа подари го овој симболичен приврзок на некој што го сакаш или носи го како симбол на среќа и заштита.
0 MKD
4.030 MKD
4.030 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
На секој му треба малку среќа во својот живот и нашиот двотонски приврзок со потковица за вртење го носи токму тоа. Овој приврзок за висење на потковица виси под агол и симболизира да им донесеме среќа на најблиските. Потковицата е изработена во нашата уникатна мешавина од 14 к позлата и има блескави камења по неговите страни. Во центарот на приврзок има диск што се врти со изгравирана порака на која пишува „Еден во а“ и „милион“. Големите пријатели се еден во милион, затоа подари го овој симболичен приврзок на некој што го сакаш или носи го како симбол на среќа и заштита.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Семејство и пријатели
Компатибилност Pandora Moments
Метал Сребро и Shine
Метал дополнителен опис Сребро и 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Носи го висечкиот приврзок Велосипед со двобојни ротирачки тркала како симбол на свеж в...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Осветли го својот изглед со помош на двобоен висечки приврзок Подвижен мајмун. Суштеств...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Нова година, нова мантра. Pandora клуб 2024 привезок со пеперутка е инспириран од симбо...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Покажи им дека ти значат светот со двобојниот приврзок на Pandora Splittable Friendshi...
4.940 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи го приврзокот Двобојно деливо сонце и месечина чии симболи ќе ве водат и инспирира...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Донеси трошка небесна магија во твоите комбинации на накит со тројниот привезок Bicolor...
4.680 MKD