Pandora ME мини висечки приврзок
Pandora ME мини висечки приврзок
Pandora ME мини висечки приврзок
Pandora ME мини висечки приврзок
Pandora ME мини висечки приврзок
Pandora ME мини висечки приврзок
Pandora ME мини висечки приврзок
Pandora ME мини висечки приврзок
Pandora ME мини висечки приврзок
Pandora ME мини висечки приврзок

Pandora ME мини висечки приврзок

Шифра на артикал: 793048C00
Barkod: 5700303084015
Подигни ја љубовта кон себе на ново ниво со приврзокот Pandora ME Hand Heart Mini Dangle Charm.Нежен, овој сребрен приврзок се одликува со преглед на срцето со слободна рака. Полиран од едната страна со микробидирање од другата страна, убавината на ова парче е сè во деталите, вклучувајќи ја неговата суптилна асиметрија и квадратен профил. Носи го овој приврзок за срце соло за недооценено, но сепак кул изглед, или користете нивка за да го споите со вашите омилени мини приврзоци или медалјон. Компатибилен со Pandora ME и Pandora Moments.
0 MKD
1.235 MKD
1.235 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Подигни ја љубовта кон себе на ново ниво со приврзокот Pandora ME Hand Heart Mini Dangle Charm.Нежен, овој сребрен приврзок се одликува со преглед на срцето со слободна рака. Полиран од едната страна со микробидирање од другата страна, убавината на ова парче е сè во деталите, вклучувајќи ја неговата суптилна асиметрија и квадратен профил. Носи го овој приврзок за срце соло за недооценено, но сепак кул изглед, или користете нивка за да го споите со вашите омилени мини приврзоци или медалјон. Компатибилен со Pandora ME и Pandora Moments.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora ME
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Дозволи да ти се зголеми духот кога ќе го носиш приврзокот Pandora ME Sparkling Angel W...
1.235 MKD
Sačuvano u omiljne
Љубовта нема граници кога го носиш приврзокот Pandora ME Black Chakra Heart Mini Dangle...
1.625 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот сребрен мини привезок Pandora ME со Фатима е изработен од сребро и украсен со цр...
1.235 MKD
Sačuvano u omiljne
Посакај желба со нашиот мини привезок Pandora ME Wishbone. Потсетувајќи на традицијата ...
1.235 MKD
Sačuvano u omiljne
Pandora ME Mini Pendant светкав јин и јанг покажува дека спротивностите се привлекуваат...
1.625 MKD
Sačuvano u omiljne
Уживај во животот максимално со твојот мини привезок Pandora ME Skull. Изработен од сре...
1.235 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот мини привезок Pandora ME Butterfly е наменет да ве потсети секогаш да бидете сло...
1.235 MKD
Sačuvano u omiljne
Препушти се на чувствата со мини висечкиот приврзок Скршено срце од Pandora ME. Од едн...
1.625 MKD
Sačuvano u omiljne
Пренеси ги твоите омилени емоџи од тастатурата на твојот накит со мини висечкиот приврз...
1.365 MKD
Sačuvano u omiljne
Pandora Ме е разигран начин да изразете кои сте - по сопствени услови. Обликуван како п...
1.235 MKD