Сребрена приврзок пеперутка со крилја во 14k розе позлата и  0,009 ct GHI SI1+ дијамант од лабораторија
Сребрена приврзок пеперутка со крилја во 14k розе позлата и  0,009 ct GHI SI1+ дијамант од лабораторија
Сребрена приврзок пеперутка со крилја во 14k розе позлата и  0,009 ct GHI SI1+ дијамант од лабораторија
Сребрена приврзок пеперутка со крилја во 14k розе позлата и  0,009 ct GHI SI1+ дијамант од лабораторија
Сребрена приврзок пеперутка со крилја во 14k розе позлата и  0,009 ct GHI SI1+ дијамант од лабораторија
Сребрена приврзок пеперутка со крилја во 14k розе позлата и  0,009 ct GHI SI1+ дијамант од лабораторија

Сребрена приврзок пеперутка со крилја во 14k розе позлата и 0,009 ct GHI SI1+ дијамант од лабораторија

Шифра на артикал: 763082C01
Barkod: 5700303092706

Нова година, нова мантра. Pandora клуб 2024 привезок со пеперутка е инспириран од симболот на убавината, силата и трансформацијата: пеперутката. Овој сребрен привезок со пеперутка има подвижни крилја со проѕирен син емајл во два тона што ги открива сложените модели одоздола. На задната страна на крилото е изгравирана пораката „Верувај дека можеш“. Во центарот на пеперутката е срце од 14к позалта со блескав дијамант одгледан во лабораторија, а на затворачот е изгравирано 2024 година. моќ на верување во сопствениот потенцијал.

0 MKD
4.680 MKD
4.680 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
 • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Нова година, нова мантра. Pandora клуб 2024 привезок со пеперутка е инспириран од симболот на убавината, силата и трансформацијата: пеперутката. Овој сребрен привезок со пеперутка има подвижни крилја со проѕирен син емајл во два тона што ги открива сложените модели одоздола. На задната страна на крилото е изгравирана пораката „Верувај дека можеш“. Во центарот на пеперутката е срце од 14к позалта со блескав дијамант одгледан во лабораторија, а на затворачот е изгравирано 2024 година. моќ на верување во сопствениот потенцијал.

Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Симболи и бои
Компатибилност Pandora Moments
Метал Сребро и Shine
Метал дополнителен опис Сребро и 14k позлата
Материјал Емајл
Камења Вештачки дијамант

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Носи го висечкиот приврзок Велосипед со двобојни ротирачки тркала како симбол на свеж в...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Осветли го својот изглед со помош на двобоен висечки приврзок Подвижен мајмун. Суштеств...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Покажи им дека ти значат светот со двобојниот приврзок на Pandora Splittable Friendshi...
4.940 MKD
Sačuvano u omiljne
На секој му треба малку среќа во својот живот и нашиот двотонски приврзок со потковица ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи го приврзокот Двобојно деливо сонце и месечина чии симболи ќе ве водат и инспирира...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Донеси трошка небесна магија во твоите комбинации на накит со тројниот привезок Bicolor...
4.680 MKD