Мини привезок Купидон од сребро со слатководен култивиран бисер
Мини привезок Купидон од сребро со слатководен култивиран бисер
Мини привезок Купидон од сребро со слатководен култивиран бисер
Мини привезок Купидон од сребро со слатководен култивиран бисер
Мини привезок Купидон од сребро со слатководен култивиран бисер
Мини привезок Купидон од сребро со слатководен култивиран бисер

Мини привезок Купидон од сребро со слатководен култивиран бисер

Шифра на артикал: 793108C01
Barkod: 5700303092751

Мини приврзокот Pandora ME Cupid е нов поглед на винтиџ романса и носталгија. Мал сребрен Купидон лежи на бел слатководен култивиран бисер со сонлив израз на лицето, како слатко да сонува на облак. Овој мини привезок може да се носи на Pandora Moments и конектори за накитот Pandora ME. Носи го за да внесеш малку старомодна романса во твојот живот или подари му го на оној за кој сонуваш.

Од 2.3. до 4.3 со купување на производи во вредност од 7500 MKD или повеќе, добивате можност да ги добиете обетките 298307C00 по цена од 1 MKD, а преку опцијата за плаќање со Iute на 3 рати и со 0% трошоци, вашата сметка ќе биде дополнително намалена за 1000 MKD.

0 MKD
2.405 MKD
2.405 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Мини приврзокот Pandora ME Cupid е нов поглед на винтиџ романса и носталгија. Мал сребрен Купидон лежи на бел слатководен култивиран бисер со сонлив израз на лицето, како слатко да сонува на облак. Овој мини привезок може да се носи на Pandora Moments и конектори за накитот Pandora ME. Носи го за да внесеш малку старомодна романса во твојот живот или подари му го на оној за кој сонуваш.

Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora ME
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Бисер

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Најди го совршениот пар Pandora ME Heart Hole Keyhole. Овој сребрен приврзок се одликув...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Пронајдете го вашиот натпревар за Pandora ME Mini Pendant Key. Овој сребрен привезок со...
1.300 MKD
Sačuvano u omiljne
Pandora ME Mini Pendant светкав јин и јанг покажува дека спротивностите се привлекуваат...
1.690 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот мини привезок Pandora ME Butterfly е наменет да ве потсети секогаш да бидете сло...
1.300 MKD
Sačuvano u omiljne
Пренеси ги твоите омилени емоџи од тастатурата на твојот накит со мини висечкиот приврз...
1.365 MKD