Висечки приврзок Светкава пчела
Висечки приврзок Светкава пчела
Висечки приврзок Светкава пчела
Висечки приврзок Светкава пчела
Висечки приврзок Светкава пчела
Висечки приврзок Светкава пчела
Висечки приврзок Светкава пчела
Висечки приврзок Светкава пчела
Висечки приврзок Светкава пчела
Висечки приврзок Светкава пчела

Висечки приврзок Светкава пчела

Шифра на артикал: 762672C01
Barkod: 5700303046945.00
Покажи дека си кралица со висечкиот приврзокот Sparkling Bee. Овој привезок од 14к позалта свети на краците во облик на саќе и има шупливи крилја што му даваат живот. Телото на пчелата е направено од жолт кабохонски синтетички кристал покриен со емајлирани ленти кои на приврзокот му даваат златна медена боја кога светлината ќе светне врз неа. Проѕирните кубни циркони светкаат помеѓу крилјата на пчелата. Дизајниран да симболизира мудрост, изобилство и повторно раѓање, овој приврзок му дава на твојот накит допир на моќта на природата.

0 MKD
5.135 MKD
5.135 MKD
Заштеда: -0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Покажи дека си кралица со висечкиот приврзокот Sparkling Bee. Овој привезок од 14к позалта свети на краците во облик на саќе и има шупливи крилја што му даваат живот. Телото на пчелата е направено од жолт кабохонски синтетички кристал покриен со емајлирани ленти кои на приврзокот му даваат златна медена боја кога светлината ќе светне врз неа. Проѕирните кубни циркони светкаат помеѓу крилјата на пчелата. Дизајниран да симболизира мудрост, изобилство и повторно раѓање, овој приврзок му дава на твојот накит допир на моќта на природата.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Животни и миленици
Компатибилност Pandora Moments
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Емајл
Камења Комбинација на камења
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
3.835 MKD