Висечки приврзок хороскопски знак Шкорпија
Висечки приврзок хороскопски знак Шкорпија
Висечки приврзок хороскопски знак Шкорпија
Висечки приврзок хороскопски знак Шкорпија
Висечки приврзок хороскопски знак Шкорпија
Висечки приврзок хороскопски знак Шкорпија
Висечки приврзок хороскопски знак Шкорпија
Висечки приврзок хороскопски знак Шкорпија
Висечки приврзок хороскопски знак Шкорпија
Висечки приврзок хороскопски знак Шкорпија

Висечки приврзок хороскопски знак Шкорпија

Шифра на артикал: 762710C01
Barkod: 5700303058924
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак Шкорпија. Овој приврзок на Шкорпија е направен од нашата уникатна мешавина 14k позлата , има кружна надворешна рамка и се одликува со јасна светкава кубна цирконија, како и обликот на хороскопскиот знак Шкорпија. На задната страна на рамката е изгравирано „Шкорпија“. Самоуверена, харизматична и импулсивна, на Скорпијата во вашиот живот секогаш може да се смета дека е животот на забавата. Носете го овој приврзок од како знак на силата на вашиот знак или подарете го како подарок за благодарност на Шкорпијата во вашиот живот.
0 MKD
4.030 MKD
4.030 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак Шкорпија. Овој приврзок на Шкорпија е направен од нашата уникатна мешавина 14k позлата , има кружна надворешна рамка и се одликува со јасна светкава кубна цирконија, како и обликот на хороскопскиот знак Шкорпија. На задната страна на рамката е изгравирано „Шкорпија“. Самоуверена, харизматична и импулсивна, на Скорпијата во вашиот живот секогаш може да се смета дека е животот на забавата. Носете го овој приврзок од како знак на силата на вашиот знак или подарете го како подарок за благодарност на Шкорпијата во вашиот живот.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Симболи и бои
Компатибилност Pandora Moments
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Носи го она што најмногу го сакаш до срцето на љубовен приврзок од медалјонот што може ...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Испрати порака до саканата личност со приврзокот љубовно писмо. Инспириран од рачно нап...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Нека започне празничната забава со висечки приврзокот Rocking Unicorn. Овој еднорог при...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Прегрни ја носталгијата на празничните денови со приврзокот Heart Snowflake Snow Globe ...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
4.030 MKD